Marshall boya ustaları eğitimi devam ediyor

Marshall, 2002 yılından bu yana düzenlediği boya ustalarının eğitimi ve semineri programı’na 2014 yılında devam ediyor

Marshall boya ustaları eğitimi devam ediyor

11 Şubat 2014 / emlakwebtv
Marshall, 2002 yılından bu yana düzenlediği Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı’na 2014 yılında devam ediyor. Program kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında, ustalar için ürün uygulama ve boyada son trendler konularında eğitimler düzenlenecek.

Marshall 2014 yılı içinde toplam 20 bin ustaya ulaşacak
Marshall’ın Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı’nda 2014 yılı Mayıs ayına kadar tüm Türkiye’de 59 il ve 90 ilçede 14 bin ustaya eğitim verilmesi hedefleniyor. Ayrıca, 6 bin usta ise Marshall bayilerinde uygulamalı eğitimlere katılma fırsatı bulacak. Böylelikle Marshall 2014 yılı içinde toplam 20 bin ustaya ulaşmış olacak.

Koç: “Müşterilerimize boyada en iyi sonucu eğitimli ustalarımızla sunuyoruz”
Marshall Eğitim Müdürü Kemal Koç, Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı yeni dönem eğitimlerine ilişkin olarak şunları söyledi: “Marshall olarak en önemli hedefimiz, tüm renkleri, en canlı halleri ile hayata taşımak. Bunun için, tüketicilerimizle en güçlü bağımızı oluşturan ustalarımıza güveniyoruz. 2002 yılından bu yana devam eden eğitimlerimizde 120 bin ustaya ulaştık. Bu yıl tüm Türkiye’de 20 bin ustaya eğitim vermeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimizde ustalarımızla bir araya geliyor, onlarla en son teknoloji, teknik ve uygulamaları paylaşıyoruz. Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, hayata daha çok renk katabilmek yolunda attığımız en önemli adımlardan biri. 12. yılında programımızı sürdürmekten, eğitimlerimizle tüketicilerimize en iyi sonucu sunmanın ötesinde, yetkin ustalarla sektörün gelişimine destek olmaktan mutluyuz.”.