Marshall’dan evlenecek çiftlere; “Renklendir Hayatı”

“Renklendir Hayatı” sloganıyla AkzoNobel Marshall, evlilik sezonunun açıldığı bu dönemde, yeni evlenecek çiftlere hayatlarını kolayca renklendirecekleri yeni ürünlerini sunuyor

Marshall’dan evlenecek çiftlere; “Renklendir Hayatı”

14 Mayıs 2013 / emlakwebtv
“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, yeni bir ev kuracak çiftlere, hayatlarını kolayca renklendirebilecekleri yenilikçi ürünlerini sunuyor. Yeni Marshall Silikonlu Özel Mat ve Silikonlu İpek Mat boyalar, kolayca uygulanabilme, çabucak kuruyabilme ve silinebilme özellikleriyle evlilik telaşında olan çiftlerin hayatını renklendirmeyi çok kolay hale getiriyor.

Yeni evinizi yeni Marshall boyalar ile renklendirin
Yüksek kapatıcılık özelliğine sahip, çok çabuk kuruyan yenilikçi Marshall boyalar sayesinde boyadan sonra eve yerleşmek için günlerce, haftalarca boyanın kurumasını beklemeye gerek kalmıyor. Yeni Marshall boyalar, hem boya esnasında yere damlayan boyaları hem de boyadan sonra duvarları temizlemek çok kolay oluyor.

Marshall Silikonlu Özel Mat ile hayatınıza hem renklilik hem de parlaklık katın
Marshall’ın yüksek kaliteli iç mekan duvar boyası Silikonlu Özel Mat, özel mat görünüme, silinebilme, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip. Özellikle parlaklık konusunda kararsız kalanların yaşam alanlarında ideal parlaklığı yakalamasını sağlıyor. 60 Hazır Renk ve Marshall Anında Renk Makineleriyle sonsuz renk seçeneği sunuyor.

Marshall Silikonlu İpek Mat ile evlerde ipeksi dokunuşlar
Marshall Silikonlu İpek Mat iç mekan duvar boyası ise ipek mat görünümü ve silinebilme özelliği ile öne çıkıyor. Özellikle mat görünüm tercih edilmeyen mekanlar için ideal bir boya. 25 Hazır Renk ve Marshall Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcut.

Sağlığına ve çevreye önem veren çiftler için doğru tercih
Marshall Silikonlu serisi çevreye ve insan sağlığına verdiği önem ile de çok ayrıcalıklı. Marshall Silikonlu Özel Mat ve Marshall Silikonlu İpek Mat ürünlerinin içeriğindeki atmosfere verilen organik uçucu madde miktar (VOC) oranı, Avrupa Birliği normlarının da altında. Düşük VOC sayesinde boyaların çevre ve insan sağlığına etkisi de minimuma iniyor.

Marshall mobil uygulamalarla renklerinizi ve dekorasyonunuzu kolayca seçin
Yeni evi ile yeni bir hayata adım atacak tüm çiftler, kullanımı son derece kolay Marshall mobil uygulamalar sayesinde renkli ev dekorasyon fikirleri edinebiliyor. Marshall, yeni evlenecek çiftlere hem akıllarından geçen rengi hem de dekorasyon stilini bulma konusunda rehberlik ediyor. Marshall mobil uygulamalar ile herhangi bir görseldeki veya kişinin kendi çektiği fotoğraftaki renge en uygun renk ve kombinasyonlar, Marshall uzmanları tarafından hazırlanmış renk şemalarından kolaylıkla bulunabiliyor. Duvarlarında görmek istediği renklerin, evindeki koltuğu, perdesi, halısı ya da dekorasyonuyla uyumlu olup olmadığını anında görebiliyor. En uygun ve doğru renk seçildikten sonra da en yakın Marshall bayisinden veya yapı marketlerden satın alınabiliyor.