Marshall Gör&Boya'nın yeni sürümünü piyasaya sürdü

Marshal, iOS ve Android için geliştirdiği Gör&Boya’nın yeni sürümünü uygulamaya açtı. Programla birlikte tüketicilere, mekanlarını gerçek zamanlı olarak seçilen renklerde görebilme şansı tanınıyor

Marshall Gör&Boya'nın yeni sürümünü piyasaya sürdü

Marshall, Gör&Boya uygulamasını başlattı. Tüketiciye mekanlarını gerçek zamanlı olarak seçilen renklerle görebilme olanağı sunan Gör&Boya, iOs ve Android’e uyumlu olarak geliştirildi.

Marshall’dan Gör&Boya teknolojisi
Gör&Boya programı ile birlikte duvarlarının videosunu çeken tüketiciler, yüzlerce farklı rengi deneyimleyebilecek. Uygulama ile birlikte kendilerine ilham veren bir renk görmeleri halinde Renk Seçici teknoloji devreye girecek ve duvara uygulanabilecek.

 

Marshall Gör&Boya'nın yeni sürümünü piyasaya sürdür

 

10 milyon kişi tarafından indirilen uygulama
Ödüllü uygulama ile odadaki renkler gerçek zamanlı olarak gösterilecek. Bunun içen Arttırılmış Gerçeklik ve Video Görselleştirme teknolojisinden yararlanıldı. İlk kez piyasaya sürüldüğünden bu güne 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Gör&Boya teknolojisi Türkiye’nin yanı sıra, Fransa, Hollanda, Hindistan, Endonezya, Arjantin ve Rusya’da da tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Doğru renk seçmenin heyecanı
Uygulama ile ilgili açıklama yapan AkzoNobel Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, rengin tüketicilerin boya seçiminde etkili bir faktör olduğunu belirterek:

“Doğru rengi seçmek heyecan verici olduğu kadar yorucu bir deneyim de olabilir. Gör&Boya uygulamasının yeni özellikleri, bunu yaşam  alanlarını daha ilham verici hale getirecek temel rengi bulmanın eğlenceli ve kolay bir yoluna dönüştürürken bir yandan da süreci daha sosyal bir hale getiriyor.

Uygulamayı indirmek için iOS App Store veya Google Play’i ziyaret ederek Marshall Gör&Boya’yı aramak gerekiyor.