Marshall küresel marka yolunda

AkzoNobel Marshall; logosundan ambalajına, ürün yelpazesinden satış noktalarına kadar yenilendi.

13 Nisan 2012
’Renklerdir Hayatı’ sloganıyla, insan hayatına renk katan AkzoNobel Marshall; logosundan ambalajına, ürün yelpazesinden satış noktalarına kadar yenilendi.
Dünyanın en büyük boya ve kaplama şirketi AkzoNobel’in küresel olarak başlattığı yenilenme hareketine Marshall’ı da dahil ederek, Türkiye pazarına verdiği önemi açıkça gösterdiğini vurgulayan AkzoNobel Marshall Pazarlama Müdürü Alp Akgünlü, emlakwebtv.com’a Marshall’ın yenilenme sürecini anlattı.
Alp Akgünlü, Marshall yenileme hareketi kapsamında ürün ambalajlarının ve satış noktalarının da yenilendiği bilgisini verdi.
Tüketicilerinin kendi renklerini kendilerinin yaratabildiğine işaret eden Alp Akgünlü, yaklaşık 1.000 satış noktasında anında Renk makinaları’nın bulunduğunu kaydetti.
AkzoNobel Marshall, boyada otorite olduğunu vurgulayan Alp Akgünlü, ”AkzoNobel Estetik Merkezi tarafından beş kıtadan gelen renk uzmanları, dekoratörler, iç mimarlar, modacılar ve sosyal psikologlar bir sonraki yılın renklerini bilimsel bir uzmanlıkla değerlendirerek, boyada trendleri belirliyor.” dedi.