Marshall mobil uygulaması hayatı renklendiriyor

Marshall, yeni mobil uygulaması ile herkese hem aklından geçen rengi hem de dekorasyon stilini bulma konusunda rehberlik ediyor

Marshall mobil uygulaması hayatı renklendiriyor


“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, şimdi de yepyeni, kullanımı kolay mobil uygulaması ile hayatı renklendiriyor.
 “Eviniz için renk kombinasyonları konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sık sık aklınıza bir renk geliyor ama nasıl bulabileceğinizi bilemiyor musunuz? Perdeniz, koltuk döşemeleriniz, halınız ya da herhangi bir dekoratif objenizle aynı renkte bir boya rengi var mı?” AkzoNobel Marshall, tüm sorularınızın cevaplarını Marshall Renkledir Hayatı Mobil Uygulaması ile veriyor. Sadece AkzoNobel markaları tarafından ve sadece tüm dünyadaki dekoratif boya markalarına özel olarak geliştirilmiş bir yazılım hizmeti olan bu uygulama, renklerle dekorasyonunu yenilemek isteyen tüketiciler için bu zorlu süreci oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran bir çözüm oluyor.

Marshall mobil uygulaması ile herhangi bir görseldeki veya kişinin kendi çektiği fotoğraftaki renge en uygun renk ve kombinasyonlar,  Marshall uzmanları tarafından hazırlanmış renk şemalarından  kolaylıkla bulunabiliyor. Duvarlarında görmek istediği renklerin, evindeki koltuğu, perdesi, halısı ya da dekorasyonuyla uyumlu olup olmadığını  anında görebiliyor. En uygun ve doğru renk seçildikten sonra da en yakın Marshall bayisinden veya yapı marketlerden satın alınabiliyor.

Oturduğunuz yerden renk seçin
iPhone ve Android tabanlı tüm akıllı telefonlar aracılığıyla ulaşılabilen Marshall Renkledir Hayatı Mobil Uygulaması ile tüketiciler, oturduğu yerden renk seçiyor, gördüğü rengi anında buluyor. Kendi renk kombinasyonlarını çok kolay ve güvenli bir şekilde oluşturabiliyor. Seçtiği görsellerdeki ya da fotoğraflardaki renge en uygun renk kombinasyonları, Marshall uzmanları tarafından sağlanıyor. 1.200’den fazla renk seçeneği arasından gördüğüne en yakın rengi elde edebiliyor.

Seçtiğiniz renk size en yakın Marshall bayilerinde
Karar verilen renk ve ürüne ulaşmak da Marshall mobil uygulaması sayesinde çok kolay hale geliyor. Belirlenen rengin hangi ürünlerden elde edebileceği ve ürünler hakkında detaylı bilgiler de artık sadece kullanıcıların elinde. Ayrıca, uygulama sayesinde en yakın Marshall bayi adreslerine de ulaşılabiliyor.

Marshall Renkledir Hayatı Mobil Uygulaması’nı ücretsiz olarak indirin

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akzonobel.letscolourMarshallTR

iPhone için:
http://www.marshallboya.com/iphone/default.html 

www.marshallboya.com