Marshall tavsiyeleri ile evinizi yaza hazırlayın

Marshall'ın tavsiyeleri ile evinizdeki kullanmadığınız alanları en iyi şekilde değerlendirerek evinizi yaza hazırlayın...

Marshall tavsiyeleri ile evinizi yaza hazırlayın

Marshall'ın tavsiyeleri ile evinizdeki kullanmadığınız alanları en iyi şekilde değerlendirerek evinizi yaza hazırlayın... ''Renklendir Hayatı'' sloganı ile hayata renk katmaya devam eden Marshall, evimizi aydınlık ve sıcak yaz günlerine en iyi şekilde hazırlama için tvsiyeler veriyor. 

Planlı bir yol izleyin 

Öncelikli olarak yorucu olarak gördüğünüz işleri ertelemekten vazgeçip tutkularınızı ateşleyecek dekorasyon sürecine adım atmanız gerekiyor. Bunun için ilk iş, yapılacaklar listesi oluşturmak. Sonraki adımda, zamanı en iyi şekilde kullanmak için bir eylem planı hazırlamalısınız. Listedeki maddelerinizi küçük eğlenceli parçalara bölebilirsiniz. Unutmamalısınız ki bir adımı tamamlamak için gerçekçi bir hedef koymak, motivasyonu arttırmak için önemlidir. Sizi motive edecek unsur ise bu işler bittiğinde kendinizi ne kadar huzurlu hissedeceğinizi düşünmektir. 

Marshall tavsiyeleri ile evinizi yaza hazırlayın

Arka planda kalanları öne çıkarın

Evinizde size hissettirmese de ilgi bekleyen gözden kaçmış bir köşe, ihmal ettiğiniz bir duvar mutlaka vardır. Evinizi yaza hazırlarken unutulmuş duvarları geri kazanmak için renkleri kullanabilir ve evinizde ihmal edilmiş alanların güzelliklerini ortaya çıkarabilirsiniz. Bu alanları renklerle çerçevelemek bu alanları özelliklerini ortaya çıkaracaktır. Pencerenizden görünen manzaraya ait renkleri ev içinde de kullanmak manzaranızı bir sanat eserine dönüştürecektir. 

‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması ile renkleri duvarlarınızda deneyin

Evinizi en verimli ve en güzel şekilde yaza hazırlayacak olan tavsiyelerin sonuç vermesi için, size ve ortama uygun doğru renklerin seçilmesi gerekir. Burada, Marshall Gör&Boya uygulaması ile işiniz kolaylaşacak. Bir rengin duvarınızda nasıl görüneceğinden emin olamıyorsanız, Marshall Gör&Boya uygulaması ile seçtiğiniz rengi akıllı cihazınınız ekranında sanal olarak deneyebilirsiniz. 

Türkiye'de tek olan ''Artırılmış Gerçeklik Teknolohisi, Artırılmış Gerçeklik teknolojiyle desteklenen ''Marshall Gör&Boya'' uygulaması ile mekanları boyamadan önce nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz. Evinizdeki alanlar için doğru renki seçerek mükemmel alanlar yaratabilirsini.z 

Firma Bilgisi: Marshall