Marshall yeni web sitesi kurdu

Marshall, yeni web sitesi ile renk ve boya seçimi konusunda ev dekorasyonlarında yardımcı oluyor

Marshall yeni web sitesi kurdu

31 Mart 2014 / Emlakwebtv
Marshall hayatına renk katmak isteyenlere yeni web sitesi ile ilham kaynağı oluyor. Oturma odası, çalışma odası, antre, mutfak, çocuk odası gibi bir çok yaşam alanını istenilen ambiyansa uygun şekilde ister sakin, ister eğlenceli bir şekilde renklendirmek için dekoratif fikirler sunan www.marshallboya.com/tr, hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Özel dokunuşlarla yaşadığı mekanlara tazelik katmak isteyen herkesi yeni web sitesinde rengarenk bir yolculuğa çıkaran Marshall ile doğadaki tüm renkleri görmek, bilgi almak, kombine etmek ve ilham alarak kendi evinin dekoratörü olmak mümkün.


“Renklendir Hayatı” sloganı ile 60 yıldır insanların hayatına renk katmaya devam eden Marshall, yeni web sitesi ile renk ve boya seçimi konusunda eşsiz bir kılavuz sunuyor. www.marshallboya.com renk ve ürün bilgilerinin yanı sıra dekorasyon fikir ve önerileri ile ziyaretçilerine ilham veriyor.

Marshall web sitesinde ziyaretçiler doğru rengi bulmak için yüzlerce renk arasında keşfe çıkıyorlar, üstelik bu tur, her aşamada sunulan öneri ve ipuçları ile Marshall’ın güçlü kılavuzluğunda gerçekleşiyor. Ziyaretçiler renk paletinin yanı sıra Marshall renk kombinasyonlarını, dekorasyon önerilerini inceleyebiliyor, renklerin mekânların atmosferi üzerindeki etkisi hakkında fikir sahibi olabiliyorlar.

Marshall ColourFuture 2014 Kataloğu’nda belirlenen beş ana trendi ve renk ailelerini de Marshall web sitesinde farklı mekân uygulamaları ile keşfetmek, incelemek mümkün. Sitede yemek odasından mutfağa, ofisten antreye, oturma odasından çocuk odasına kadar fark mekânlardan herhangi biri için istenen ambiyans seçilerek Marshall’ın uygulama önerisi görülebiliyor.


Doğanın renkleriyle ilham veren yepyeni bir uygulama
Marshall web sitesinin en dikkat çeken, yenilikçi bölümlerinden biri “İlham alın” başlığı altında yer alıyor. Bu bölümde yer alan manzara resmi üzerinde arzu edilen rengi belirlemek için resmin istenen yerinin üzerine gelinmesi yeterli oluyır.. Ziyaretçiler resimde bir çiçeğin, dağ görüntüsünün ya da günbatımının üzerine tıklayarak ilgili rengin adına, tonuna  hatta renk koduna ulaşabiliyor vebu kodu kaydederek kendi seçkilerinin olduğu özel albümünü oluşturabiliyor. Böylelikle Marshall web sitesinde, doğanın tüm renklerinden oluşan benzersiz bir renk kataloğu yaratılabiliyor.

Herkesi evinin dekoratörü yapacak ipuçları Marshall web sitesinde
“Boyacıyı nasıl seçebilirim?”,“Boya fırçalarını nasıl temizleyebilirim?”, “Odamı boyaya hazırlamak için ne yapmam gerek?” gibi soruların yanıtlarını özel ipuçları ile anlatan sitede dekorasyona ilişkin farklı ipuçları da bulunuyor. www.marshallboya.com web sitesinde yer alan , “Dekorasyon ipuçları ve önerileri” adlı bölümde yer alan bilgilerle, boya ile hayatına renk katmak isteyenler evinin dekoratörü haline geliyor.

Ne kadar boyaya ihtiyaç duyulacağı, boyayı saklamanın kolay yolları, yapılan boyanın kontrolü gibi konularda birçok yararlı bilgi sitede yer alıyor. “Uzman dekoratörlerden 10 ipucu” da özellikle boya seçimi ve uygulamaları konusunda daha da ustalaşmak isteyenleri bekliyor.

“Dekorasyon ipuçları ve önerileri” bölümünde ayrıca Cuprinol ve Hammerite gibi farklı Marshall ürünlerinin uygulamaları hakkında bilgi almak mümkün.

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amstredam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor.