Mart 2016'da Cityscape İstanbul'a doğru

Cityscape Fuarları Türkiye temsilcisi İstexpo Fuarcılık Genel Müdürü İsmail Sezen, Dubai'de Türkiye'ye gösterilen ilgiden dolayı Citsycape Fuarının Mart 2016'da İstanbul'da yapılacağını söyledi

Mart 2016'da Cityscape İstanbul'a doğru

Cityscape Fuarları'nın Türkiye temsilcisi İstexpo Fuarcılık Genel Müdürü İsmail Sezen, Cityscape Global 2015 ile ilgili izlenimlerini anlattı.

Türkiye'ye büyük ilgi
İsmail Sezen, tüm dünyanın en büyük firmalarını aynı çatı altında buluşturan dev etkinlikte Türkiye'ye gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu belirtti. Tüm katılımcılar için Cityscape Global 2015'in olumlu bir seyir izlediğini vurgulayan Sezen, Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra en fazla standa sahip olan Türkiye'nin ziyaretçilerden büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Türk şirketleri önemli anlaşmalar yaptı
Fuara katılım gösteren Türk inşaat firmalarının çok önemli satış, anlaşma ve rezervasyonlara imza attığının da altını çizen Sezen:

"Şirketlerimiz burada çok önemli satışlar, Anlaşmalar, rezervasyonlar Yaptılar. Geçen yola göre iki kat fazla Türk şirketi burada yerini Aldı. Bundan sonrasında ise daha da fazla olacak. Bu coğrafyadan özellikle mütekabiliyet yasasından sonra Türkiye ye çok fazla talep var. Burada da tanıtımlarımızı yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Cityscape İstanbul'a doğru
Sezen bu dev etkinlikte Türk firmalarına gösterilen ilgiden hareketle, Cityscape Fuarları'nın İstanbul'da gerçekleştirilme kararının alındığını da söyleyerek, bunun için de Mart 2016 tarihini verdi.