Martı İstanbul, Verda Erman'ı anıyor

Martı Istanbul Hotel ve Lila Müzik işbirliğinde gerçekleştirilen "Martı Klasikleri" klasik müzik konserleri kapsamında ünlü piyanist Verda ERMAN'ı anma gecesi düzenlenecek

Martı İstanbul, Verda Erman'ı anıyor

Martı Istanbul Hotel ve Lila Müzik işbirliğinde gerçekleştirilen "Martı Klasikleri" adlı klasik müzik konserleri, Martı Istanbul Hotel'de 18 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00'de dünyaca ünlü piyanist Verda ERMAN'ı anma etkinliği ile devam ediyor.

Klasik Müziğin Önemli isimleri buluşacak
Sanatçının doğum günü vesilesiyle yapılacak olan etkinliğe klasik müzik dünyasının efsane isimlerinden; Verda ERMAN ile turneler yapan keman sanatçısı Ayla ERDURAN, piyanist Ayşegül SARICA, piyanist Gülsin ONAY, piyanist ve orkestra şefi İbrahim YAZICI ve sanatçıyla son röportajı yapan piyanist Güray BAŞOL katılacak. Ünlü sanatçılar Verda ERMAN'ı kayıtları, anıları ve müzik eşliğinde anarak sanatçının sevdiği eserleri seslendirecek. Moderatörlüğünü Güray BAŞOL'un yapacağı çok özel gecede yer almak isteyen müzikseverler biletlerini Biletix'ten alabilecekleri gibi konser öncesi Martı Istanbul Hotel'den de temin edebilecek.

Martı Istanbul Hotel Hakkında
2012 yılında kapılarını hizmete açan Martı Istanbul Hotel, Martı Grubu'nun ilk şehir oteli olma özelliğine sahip. Alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim'de yer alan Martı Istanbul Hotel, tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, eşsiz Boğaziçi kıyılarına da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde.

Zarafet ve şıklığın adresi Martı Istanbul Hotel 11 kata yayılmış 31'i süit olmak üzere 270 odadan oluşuyor. Lezzetli menülere sahip restoranları, konforlu odaları, geniş toplantı salonları, en üst katta yer alan olağanüstü Spa'sı ile misafirlerine lüks bir hizmet sunuyor.