Mashattan’da satılık daireler 720 bin TL!

Maslak Mashattan’da Kent’Sell tarafından yeniden dekore edilerek satışa çıkarılan daireler 720 bin TL’den başlıyor

Mashattan’da satılık daireler 720 bin TL!

9 Haziran 2014 /Emlakwebtv
EYG Grup şirketlerinden Kent’Sell, Taş Yapı tarafından inşa edilen Maslak’taki Mashattan projesinden 81 daire alarak satışa çıkardı. Şirket tarafından yeniden dekore edilen daireler, 720 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı projede, kiralık daireler de bulunuyor. Kiralar 1+1’lerde 2 bin 400, 2+1’lerde 2 bin 900, 3+1’lerde 3 bin 800, 4+1’lerde 5 bin 500, 5+1’lerde ise 7 bin TL’den başlıyor. 

Merkezi lokasyonu dikkat çekiyor
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak'ta yer alan Mashattan, alışveriş, sinema ya da lezzetlerle keyifli bir buluşma için İstinye Park, Kanyon ve Metrocity gibi merkezlere kolay ulaşılabilme avantajının yanı sıra boğazda yürüyüş yapmak veya İstanbul Tenis ile İstanbul Atlı Spor Kulubü gibi farklı sosyal aktivitelere katılmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve iş yaşamının önemli merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Mashattan, proje içinde 130 bin metrekarede geniş bir yaşam alanı sunuyor.

Carrefour Express, Denizbank, Blanşe Restaurant, Cake Gallery, Dr Wet Clean Islak Temizleme, Winox Oto Kuaför, Mashattan Lostra, Massport Sports Club’ın da yer aldığı Mashattan projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortları, çocuk oyun parkları, koşu ve yürüyüş parkurları, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve Green SPA gibi pek çok sosyal aktivite site sakinlerinin hayatına keyif katıyor.