MASKO’da ring turlar başladı

MASKO, konforlu bir biçimde alışveriş yapılabilmesini sağlamak amacıyla gün boyu ring hizmetini devreye soktu

MASKO’da ring turlar başladı

15 Mayıs 2012

Dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO, ziyaretçilerine konforlu alışveriş imkanı sağlayabilmek için yeni bir proje başlattı. Ring araçları ile misafirlerinin MASKO’nun içinde zahmetsizce dolaşmasını sağlıyor. MASKO’nun sahip olduğu her yaş grubundan geniş tüketici profilinin alışverişini rahat ve güvenli bir ortamda yapması için oluşturulan ring sistemi, gün boyunca kesintisiz olarak devam ediyor.
Yurt dışından özel olarak getirtilen açık ring araçları sayesinde, tüketiciler MASKO’da rahatça dolaşarak, istedikleri mağazaya kolaylıkla ulaşabiliyor. 500’den fazla markayı aynı çatı altında toplayan MASKO, yeni ring sistemine dahil olan dört müşteri ve bir adet özel güvenlik aracı ile konforlu alışveriş hizmeti veriyor.
MASKO yönetimi olarak müşteri memnuniyetini artırmak için çalıştıklarını anlatan MASKO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karcı, “MASKO, 483 bin metrekarelik kapalı alanıyla dünyanın en büyük mobilya kenti. Yüzlerce marka ve mağazayı aynı çatı altında toplayan kuruluşumuz; modernden klasiğe dekorasyona dair binlerce ürünü biraraya getiriyor. Ziyaretçilerimizin bu devasa kompleksi daha rahat gezmesi için yurt dışından özel ring araçları getirdik. Amacımız ziyaretçilerimizin daha konforlu şekilde alışverişlerini yapabilmeleri” diye konuştu.