Maslak Konut Projeleri

Gökdelenlerin ve yoğun trafiğin arasında yer alan Maslak konut projelerini araştırdık. İlk sırada ise 47 katı ve 192 metrelik yüksekliği ile Maslak'taki en yüksek bina Spine Tower yer alıyor. İşte Maslak konut projeleri....

Maslak Konut Projeleri

İstanbul'un gözde semtlerinden olan Maslak, Şişli ilçesine bağlı bir mahalle iken 2012 yılında Sarıyer'e başlanmıştır. Yüksek ve çok katlı binaları ile önde olan Maslak İstanbul'da hızla modernleşen yerlerden sadece bir tanesi. Gökdelenlerin ve yoğun trafiğin arasında yer alan Maslak konut projelerini araştırdık. İlk sırada ise 47 katı ve 192 metrelik yüksekliği ile Maslak'taki en yüksek bina Spine Tower yer alıyor. İşte Maslak konut projeleri....

Spine Tower 

Maslak Konut Projeleri
Maslak konut projelerinden ilki Büyükdere Caddesi üzerinde konumlanan Spine Tower projesi. Tilaga A.Ş. tarafından hayata geçirilen Spine Tower 90 adet rezidans ve ofisten meydana geliyor. 22 bin metrekarelik alanda yükselen proje 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 7+1 ve 8+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Deniz manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik, orman manzarası ve kameralı güvenlik gibi imkanların yer aldığı projedenin 47 kattan oluşuyor ve ilk 29 katından ofisler yer alıyor. Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Spine Tower, Maslak konut projeleri içerisinden en yüksek olanı. 191 metre yüksekliği ile Spine Tower İstanbul'un simge yapıları arasında. 

 

Green Pine Maslak Residence

Maslak Konut Projeleri
Gökkar İnşaat imzası taşıyan proje Maslak konut projeleri arasında. Ayazağa'da konumlanan Green Pine Maslak Residence, 470 adet daireden oluşuyor. 9 bin metrekarelik alanda inşa edilen Green Pine projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projenin ilk etabı hemen teslim durumunda. İkinci etabın ise Mart 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. 10 bloktan oluşan Maslak Green Pine Residence 59 bin metrekare kapalı alana sahip. Projede açık otopark, kapalı tüzme havuzu, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi sosyal imkanlar yer alıyor. 

 

42 Maslak

Maslak Konut Projeleri
Bay İnşaat'ın hayata geçirdiği proje, 442 adet rezidans, ev-ofis ve ofis seçeneklerinden meydana geliyor. 39 bin metrekarelik alanda konumlanan 42 Maslak projesi karma konsepti ile dikkat çekiyor. İstanbul Çorap Fabrikası arazisi üzerinde yer alan 42 Maslak projesinin mimari tasarımı İngiliz mimarlık firması Chapman Taylor'a ait. 42 katlı 2 kuleden oluşan proje Maslak konut projelerinden biri. Projede 14 penthouse, 10 katlı iş oteli ve sosyal alanlar bulunuyor. 42 Maslak projesinde açık otopark, avm, restoran, kapalı yüzme havuzu, kafe, fitness merkezi, çocuk oyun alanları gibi imkanlar bulunuyor.