Maslak No 1 Ofis Plaza projesi özellikleri nedir?

Maslak No 1 projesi Saral Şirketler Grubu, Altınbaş Holding ve Koçkaya Holding ortaklığı ile hayata geçiriliyor

Maslak No 1 Ofis Plaza projesi özellikleri nedir?

20 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Maslak No 1 projesi Saral Şirketler Grubu, Altınbaş Holding ve Koçkaya Holding ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Maslak No 1 mimari tasarımlarını mimar Emre Arolat gerçekleştiriyor. 26 katlı olarak inşa edilen Maslak No 1 projesi ofis büyüklükleri brüt olarak 1.042 m2 olarak tasarlanıyor.

Maslak No 1 projesi kapsamında restoran/cafe, toplantı salonları, asansör, bahçe ve park, otopark gibi imkanlar bulunurken bunlara ek olarak da merkezi sıcak su, su deposu, jeneratör, teknik servis, uydu ve internet alt yapısı da bulunuyor.

200 milyon doları bulan yatırım maliyeti ile birlikte 2011 yılında çalışmalarına başlanan Maslak No 1 projesi “Green Good Design” ödülü sahibidir. Maslak No 1 projesi lobby katı ile birlikte 20 katı ofis katı, 1 katı toplantı salonları, Yönetim, diğer hizmetler ve diğer 5 katı ise otopark olarak planlanıyor. Maslak No 1 projesinde ofis sahiplerine verilen hizmetler ise şöyle:

Toplantı salonları, cafe ve restaurant, mobil sağlık hizmetleri, kiralık server odaları ve depolar, otopark, vale, oto yıkama ve kısa süreli araç kiralama, açılır kapanır cam sistemi, 7/24 güvenlik, jeneratör desteği, fiber optik alt yapı, panoramik asansörler.

Maslak No 1 fiyatları
Saral Şirketler Grubu, Altınbaş Holding ve Koçkaya Holding ortaklığı ile hayata geçirilen Maslak No 1 fiyatları 35 $ ile 39 $ / m2 + KDV’dir. Metrekare üzerinden hesaplanan fiyatlara ek olarak aidat ücretleri de ekleniyor. Buna göre aidat ücretleri metrekare başına 10 TL’dir.

Leed Gold Sertifikası sahibi olan Maslak No 1 projesi teslim tarihi ise Mart ayının sonlarında olacak. Mayıs sonunda ise hizmete başlaması planlanıyor.

Maslak No 1 nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Maslak No 1 adres bilgileri şöyle: Eski Büyükdere Cad. No/1 Maslak - İSTANBUL / TURKEY

Maslak No 1 iletişim bilgileri
Faks: +90 212 286 43 83
E-Posta: info@maslakno1.com