Mavera Başakşehir, ön talep döneminde

Başakşehir’de 1. Etap ve 2. Etap’ın tam ortasında yapılan Mavera Başakşehir, 274 konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor

Mavera Başakşehir, ön talep döneminde

29 Kasım 2012 / emlakwebtv
Başakşehir’de 1. Etap ve 2. Etap’ın ortasında bulunan Başakşehir Belediyesi’ne ait çok değerli ve merkezi bir arsa üzerinde inşa edilen Mavera Başakşehir’de hayat 18 ay sonra başlıyor. Proje, 274 lüks konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor.  3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Mavera Başakşehir’de doğal İtalyan mermer ve İznik çinileri ile harmanlanmış kubbeli daire içi banyo+ Türk hamamı,  tüm odalarda yerden ısıtma konforu, yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi, tüm pencerelerde elektrikli otomatik panjur, su baskını, hırsızlık, gaz ve duman sensörleri ile anında cep telefonuna olay ihbar özelliği bulunan yüzde 100 daire içi güvenlik paketi de bulunuyor.

Ankastre de Miele tercih edildi
Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi’nin ortaklığında inşa edilen Mavera Başakşehir’den ev alanlara doğal ahşap Amerikan ceviz kaplı mobilya kapıların yanı sıra vestiyer ve yüklük dolapları da veriliyor. Living Kitchen İtalyan Mutfak Tasarımı ile ‘Miele’ marka ankastre seti (ocak-davlumbaz-fırın-mikrodalga fırın-bulaşık makinesi) de daire sakinlerine sunuluyor. Her katta iki daire ve iki asansör ile müstakil bir yaşamın sunulduğu projede her daireye standart olarak, OGS giriş sistemli iki adet özel kapalı otopark, daire onaylı site girişi ve sorunsuz site güvenliği sunuluyor.

Merkezi lokasyonda
Mavera Başakşehir, Başakşehir’in 1995 yılında ilk temellerinin atıldığı Kiptaş 1. Etap ile 2. Etap’ın tam ortasında yer alıyor. Avrupa’nın en büyük sağlık kampüsünün hemen karşısında bulunan proje, Başakşehir’in yeni merkezi haline gelecek ve kamu binalarını da bünyesinde toplayacak olan Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı’na yaklaşık 1.5 km uzaklıkta bulunuyor.
Başakşehir Belediyesi’nin gelir paylaşımına ortak olduğu proje Aralık ayında ön satışa sunuluyor.  Mavera Başakşehir’de ön satışta metrekare fiyatı 2 bin 400 lira ile 2 bin 600 lira arasında belirlendi. Mavera Başakşehir projesinin, ön talep formuna www.maverabasaksehir.com web adresinden ulaşmak mümkün.     

Proje Bilgisi: Mavera Başakşehir