Mavera City Esenyurt!

Mavera City Esenyurt fiyatlarının 220 bin TL'den başlaması bekleniyor

Mavera City Esenyurt!

Mavera City Esenyurt fiyatlarının 220 bin TL'den başlaması bekleniyor. 150 adet dairenin yer aldığı proje 5 bin metrekarelik alan üzerinde konumlanıyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1daire tiplerinin bulunduğı projede teslimleri 2016 yılında yapılacak. 

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Mavera City, metrobüs, E-5 ve E-6'ya olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Atatürk Havalimanı'na 25 dakika uzaklıkta bulunan Mavera City projesi E-5'e en yakın proje olma özelliğini taşıyor. 

 

Mavera City Esenyurt!

 

Mavera City fiyatlarının 220 bin TL ile 380 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Projede konut sahibi olacaklara kişiye özel ödeme seçenekleri yapılabiliyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 900 liradan başlaması bekleniyor. 

Mevera City projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; fitness, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kameralı güvenlik ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Dairelerde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

 

Mavera City Esenyurt!

 

8 blokta 150 adet daireden oluşacak Mavera City, Topuzlar Yapı tarafından inşa ediliyor. Mavera City projesinde teslimler 2016 yılında yapılacak. 

Mavera City adres bilgisi : Hürriyet Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Turna Sokak, No: 2/c Esenyurt - İstanbul 

Mavera City iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 41 37
Web adresi : www.maveracity.com
E-posta adresi : info@maveracity.com

"Mavera City Esenyurt!" Başlıklı Haberin Galerisi

Mavera City Esenyurt!

Mavera City Esenyurt!

Mavera City Esenyurt!

Mavera City Esenyurt!

Firma Bilgisi: Topuzlar Yapı
Proje Bilgisi: Mavera City