Mavera Park Başakşehir fiyatları

Başakşehir Yeni Merkez'de yer alan Mavera Park fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor

Mavera Park Başakşehir fiyatları

Makro İnşaat tarafından hayata geçirilen Mavera Park projesi Kayabaşı’nda yer alıyor. Başakşehir Kayabaşı projesinin 4’ncü etabı olarak hayata geçirilen Mavera Park Başakşehir 53 bin 86 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 8 blokta 672 adet daire ve 338 ticari birimin bulunduğu Mavera Park Başakşehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Mavera Park teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Başakşehir Yeni Merkez’de yer alan Mavera Park projesi Makro - Akyapı Ortaklığı ve Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Mavera Park fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Mavera Park satılık konut fiyatları 2 bin 600 liradan başlıyor.

Makro-Akyapı İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Başakşehir’in yeni merkezinde başlayacakları projenin konum olarak çok iyi bir lokasyonda olduğunu ve fiyatların böyle bir lokasyona göre çok uygun seviyeden başladığına dikkat çekti. Teslim ettikleri Bahçetepe ve Mavera Başakşehir projelerinde, ilk konut alanların yatırımlarının 2 yıl içerisinde yüzde 80 ile yüzde 100 arasında prim yaptığının altını çizen Uyan, bu projede de benzer bir talep ve prim oranını yakalayacaklarına inandığını kaydetti.

Mavera Park Başakşehir nerede?
Başakşehir Yeni Merkez projesi kapsamında yer alan Mavera Park Kayabaşı bölgesinde konumlandırılıyor.

Mavera Park Başakşehir iletişim bilgileri
Telefon: 444 61 71
Web Adresi: www.bahcetepeistanbul.com