MaviBahçe İzmir yarın açılıyor

İzmir'in yeni alışveriş merkezi MaviBahçe'nin açılışı yarın yapılacak. 3 bin 500 kişiye iş imkanı sağlaması planlanan MaviBahçe'de 4 kat üzerinde 200'den fazla mağaza, 47 restoran ve kafe yer alacak

MaviBahçe İzmir yarın açılıyor

İzmir'in yeni alışveriş merkezi MaviBahçe'nin açılışı yarın yapılıyor. 3 bin 500 kişiye iş sağlaması planlanan MaviBahçe, 60 bin metrekarelik kiralanabilir alan kapasitesi, 200'den fazla mağaza, 47 restoran ve kafesi ile İzmir'in yeni çekim merkezi olmaya aday. MaviBahçe bünyesinde ayrıca IMAX teknolojisini ilk kez İzmirlilerle buluşturacak 11 adet de sinema salonu bulunacak. 

MaviBahçe İzmir yarın açılıyor

MaviBahçe İzmir yarın açılıyor
2 bin araç kapasitesine sahip MaviBahçe'de ayrıca, Ege'ye özgü çiçekler ile bezenmiş havuzlu refah bahçeler, geniş rekreasyon alanlarının bulunacak. Projenin altında bir Favori Kuyumculuk kuruluşu olan Opera Gayrimenkul'un imzası bulunuyor. Projeyle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede rekabet üstü bir konsept ortaya çıkarıldığını söyleyen Opera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Selami Özel, MaviBahçe projesinin İzmirlilerin yaşam tarzına, satın alma alışkanlıklarına uyan bir tarz oluşturduğunu vurguladı. 

MaviBahçe İzmir yarın açılıyor

Yatırımın, uzun vadeli yönetimini de üstlenen ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, MaviBahçe'nin şehrin en seçkin konut yerleşim alanlarının tam merkezinde yer alan bir yatırım olma özelliği taşıdığını belirterek:

"MaviBahçe ile potansiyel ziyaretçi kitlesinin talep ve ihtiyaçlarına uygun, nitelikli perakende arzını sağlayabileceğimize inanıyoruz. Alışveriş Merkezi, tam da bu sebeple gerek perakende grupları gerekse müşteriler için çok cazip bir lokasyon olarak öne çıkıyor." dedi. 

Dünyanın en önemli markaları MaviBahçe'de
Farklı sektörlerden dünyanın en çok tanınan ulusal ve uluslararası markalarına ev sahipliği yapacak MaviBahçe projesi, İzmir'in en yüksek nüfusa sahip Karşıyata ilçesi sınırları üzerinde yükseliyor. 

Proje Bilgisi: mavibahçe izmir