Maximoon Çarşı’ya ön talep

Yalçıntepe Group, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği projesi Maximoon’un Çarşı kısmı için ön talep topluyor. Maximoon Çarşı’da iş yerlerinin metrekaresi 3 bin TL’den başlıyor

Maximoon Çarşı’ya ön talep

2 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Yalçıntepe Group, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Maximoon projesinin bünyesinde bulunan Maximoon Çarşı’da ön talep sürecini başlattı. 86 ticari birimin yer aldığı projede ön talep süresine özel olarak metrekare fiyatı 3 bin TL’den başlıyor. İş yeri büyüklüklerinin 50 ile 1.750 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede ön talep başvurusu için son gün ise 20 Temmuz.
Maximoon, Atatürk Havalimanı’na 17 dakika, TEM Otoyolu’nun yeni gişelerine 400 metre, E5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Maximoon Çarşı’da yer alan iş yerlerinin yeri, konumu ve konsepti ile oldukça ilgi göreceğini ve yüksek prim sağlayacağını söyleyen Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, proje için ön talep toplama sürecini avantajlı fiyatlarla başlattıklarını belirtiyor. Yalçıntepe, Maximoon Çarşı’da yer alacak ticari birimleri konumlandırırken site sakinlerinin her türlü ihtiyacına yanıt verecek çeşitliliği sağlayacaklarının da altını çiziyor.
Proje, 1.560 dairelik 8 konut bloğu ve 321 dairelik bir rezidans bloğundan oluşuyor. 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu projede fiyatlar ise 89 bin TL’den başlıyor.
Projenin sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, cafe ve restaurant da yer alıyor.

Proje Bilgisi: Maximoon