Maximoon evleri

MAximoon evleri Bahçeşehir'de Yalçıntepe Group tarafından inşa ediliyor

Maximoon evleri

Maximoon evleri Yalçıntepe Group tarafından Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Maximoon evlerinde 93 adet ticari birim de yer alıyor. Maximoon projesi özellikleri arasında da yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları bulunuyor. Maximoon projesi 1.332 adet daireden meydana geliyor.

Maximoon evleri fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Maximoon fiyatları 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasında değişiyor. Maximoon ödeme planı ile ilgili detayları Maximoon satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Maximoon evleri teslim tarihi
Yalçıntepe Group tarafından hayata geçirilen Maximoon tslim tarihi olarak 2015 Aralık ayı veriliyor.

Maximoon evleri nerede?
Maximoon Evleri TEM otoyolunun yeni gişelerine 400 metre, E5 karayoluna ise 5 dakika uzaklıkta. Atatürk Havalimanı'na 15, yeni yapılacak üçüncü Havalimanı'na 20, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 5, İstoç İş Merkezi'ne de sadece 10 dakikalık mesafede olan Maximoon, Akbatı AVM'ye 500 metre yakınlıkta. TED Koleji'nin yanı başında, Okyanus Koleji'nin hemen arkasında konumlanan Maximoon, yeni yapılacak Özel Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile yatırım değerini artırıyor. Proje ayrıca yeni açılan Esenyurt Üniversitesi'ne de bir dakikalık mesafede yer alıyor.

Maximoon Evleri iletişim bilgileri
www.maximoonevleri.com 444 34 18

Proje Bilgisi: Maximoon Evleri