Maya Tekstil Evteks Fuarı'nda

Ev tekstili sektörünün önde gelen isimlerinden Maya Tekstil, 21-25 2014 tarihlerinde düzenlenecek Evteks 2014 fuarına katılıyor

Maya Tekstil Evteks Fuarı'nda

20 Mayıs 2014/Emlakwebtv
CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Evteks 2014 fuarında, Maya Tekstil, hem yerli ve yabancı pek çok konuğu ağılayacak, hem de bayilerine özel kampanyalar hakkında bilgiler aktarma şansı bulacak.

Sektörün 20 yılına tanıklık eden Maya Tekstil, fuarda PENELOPE ve Othello markalarına ait en özel ve en yeni ürünlerini 2-B11 numaralı stantta tanıtacak. Fuar kapsamında hem yerli hem de yabancı pek çok konuğu ağırlayacak olan Maya Tekstil, 20’inci yılı şerefine bayilerine özel bir kampanya da düzenliyor. 

Fuarda ilk kez bayilerine tanıtacağı özel ürünleriyle yer alacak Maya Tekstil, Evteks fuarında da bayilerine özel yorganda yüzde 29, yastıklarda ise yüzde 27 indirim yapacak.  Maya Tekstil’in 20’inci yılına özel bayileri için gerçekleştirdiği bu kampanyada ayrıca 5 bin TL ve üzeri ürün alan bayiler arasında fuar sonrası yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Mercedes C 180 1.6 Fascination’ın da sahibi olacak. 

20 yıl önce sektöre adım atan MAYA Tekstil’in, 2014 itibariyle PENELOPE ve Othello markaları altında 70’e yakın yastık, 30’a yakın yorgan çeşidini kapsayan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.