Mayıs ayı birinciliği Bulvar İstanbul'un

Emlak Konut GYO'nun her ay düzenli olarak yayınladığı bağımsız bölüm raporunun Mayıs ayı sonuçlarına göre, Bulvar İstanbul en çok gelir elde eden proje oldu

Mayıs ayı birinciliği Bulvar İstanbul'un

17 Haziran 2014/Emlakwebtv
Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, tüketicilerden büyük ilgi gördü. Emlak Konut GYO'nun her ay düzenli olarak yayınladığı bağımsız bölüm raporunun Mayıs ayı sonuçlarına göre, Bulvar İstanbul, Mayıs ayında da 124 adet konut satışıyla en çok gelir elde eden proje oldu. 57 milyon 135 bin 998 lira hasılat elde eden projede  konutların yüzde 70’lİk kısmının satışı tamamlandı.

İki etap 15 bloktan oluşan 1555 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik daire tipleri bulunuyor. Bulvar İstanbul, ismini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu yürüyüş bulvarından alıyor.

Temelleri atılan 2 bin 682 yatak kapasiteli en görkemli hastane kampüsü Başakşehir Şehir Hastanesi’nin karşısında yer alan Bulvar İstanbul, yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, Atatürk Olimpiyat Stadı ve Olimpiyat metrosu ile aynı lokasyonda yer alıyor.

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul