Mayıs ayı satış birincisi Bulvar İstanbul

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, Mayıs ayı satış birincisi olan Bulvar İstanbul projesinde konutların yüzde 70'inin satışının tamamlandığını belirtti

24 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Emlak Konut’un Başakşehir’deki projesi Bulvar İstanbul, son beş ayda konutların yüzde 70’inin satışını tamamlayarak satış ve hasılat rekortmeni oldu. Bulvar İstanbul, satışa çıktığı 2013 yılının son çeyreğinden bu yana yaklaşık 1050 adet konut satışı gerçekleştirdi.

Yaklaşık 124 bağımsız bölümün satışını gerçekleştirdiklerini belirten Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, “Hem satışta hem de inşaatta hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Satışta yüzde 70’i tamamladık, inşaatta ise 4 bloğun kabası bitti, 3 bloğun ve otoparkların ise devam ediyor” dedi. Projeyi 2016 yılını ilk çeyreğinde teslim etmeyi planladıklarını belirten Aydoğan metrekare fiyatının ise  2 bin 900 TL’den başladığını sözlerine ekledi.

Bulvar İstanbul’un yılın son çeyreğinde satışa çıkmayı planladıkları yeni etabının rezidans konseptinde olacağını açıklayan Aydoğan, rezidans etabında büyük metrekareler planladıkları için 110-120 adet konut olacağını belirtti.

 

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul