Mazda'nın yeni ofisi Nidakule Göztepe

120 milyon dolar değerindeki A+ ofis projesi Nidakule Göztepe; dünyanın önde gelen firmalarının yeni adresi olmaya başladı

Mazda'nın yeni ofisi Nidakule Göztepe

12 Şubat 2013 / emlakwebtv
Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de satışların tamamlanıp, kiralamaların başlamasıyla dünyanın önde gelen uluslararası firmaların gözdesi oldu.

Uluslararası gayrimenkul kiralama şirketi Regus, Japonya’nın otomotiv devi Mazda ve uluslararası yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir kağıt şirketi UPM,  Nidakule Göztepe’de yerlerini aldılar.  

Nidakule Göztepe hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerine çekiyor
Nidakule Göztepe toplam 30 bin metrekare kiralık alan ve 35 kattan oluşuyor.  Projede, 450 ile 900 metrekare arasında değişen kiralanabilir ofis alternatifleri yer alıyor.

A plus ofis kriterlerine uygun olarak geliştirilen Nidakule Göztepe projesinin en temel özelliği, yüksek verimliliğe sahip, gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olması. Birçok ilkin uygulandığı projede, huzurlu ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması için inşaat çalışmaları, ortak alan ve peyzaj tasarımları Feng Shui felsefesine uygun olarak yürütülüyor. Yeşile verdiği önemi aldığı Leed sertifikasıyla belgeleyen sahip Nidakule Göztepe, ulaşım kolaylığıyla da ofis arayanların dikkatini çekiyor.  Projede; çeşitli sosyal kullanım alanları dahil ofis kullanıcılarının talep edebilecekleri tüm VIP/kişiye özel hizmetler bulunuyor.