Mea Güzel Bahçem Projesi!

Rantaş İnşaat güvencesi ile Ankara Yenimahalle'de yükselen Mea Güzel Bahçem projesi 2016 yılında teslim edilecek

Mea Güzel Bahçem Projesi!

Rantaş İnşaat güvencesi ile Ankara Yenimahalle'de yükselen Mea Güzel Bahçem projesi 2016 yılında teslim edilecek. Oturum amaçlı tercih edilen projede 16 adet dubleks daire yer alıyor. 4 bin 495 metrekarelik alan üzerinde kurulan Mea Güzel Bahçem 4+1 dairelerden meydana geliyor. 

Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Mea Güzel Bahçem fiyatları 930 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje özellikle oturum amaçlı ev arayanlardan büyük ilgi görüyor. Çatı dubleksi dairelerin satışlarının tamamlandığı Mea Güzel Bahçem, ''Bahçe içinde modern yaşam''' sloganı ile yola çıktı. 

Mea Güzel Bahçem Projesi!

Mea Güzel Bahçem projesinin sakinlerine sunduğu imkanlar arasında çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu, teras ve balkona yer veriliyor. 

Ankara Yenimahalle'de yükselen projede her blokta 4 adet dubleks daireye yer veriliyor. Mea Güze Bahçem Ankara projesinde bahçe dubleksleri 242 metrekare, çatı dubleksleri ise 271 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. 2016 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Mea Güzel Bahçem Rantaş İnşaat imzası ile hayat buluyor. 

Mea Güzel Bahçem Projesi!

Firma Bilgisi: Rantaş İnşaat
Proje Bilgisi: Mea Güzel Bahçem