Mebuskent Ankara

Mebuskent Ankara, Ankara Batıkent Karacakaya'da hayata geçiriliyor. Proje uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefleniyor

Mebuskent Ankara

Mebuskent Ankara, Ankara Batıkent Karacakaya'da hayata geçiriliyor. Proje uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefleniyor.

658 daire ve 332 villadan oluşuyor

Mebuskent Ankara, 388 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Toplam  658 daire ve 332 villadan oluşan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Mebuskent projesinde AVM, botanik park ve tenis kortu bulunuyor. Projede aynı zamanda 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks ve tripleks daire seçenekleri bulunuyor.

Mebuskent Ankara fiyatları 

Mebuskent Ankara'da daire fiyatları 249 bin TL ile 530 bin TL arasında değişiyor. Mebuskent Ankara 602 daire ve 332 villadan meydana geliyor. Projenin özellikleri arasında; açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor. Mebuskent Ankara projesinde daireler hemen teslim durumunda. 

Mebuskent Ankara nerede?

Mebuskent Ankara projesi, Ankara Batıkent'te yer alıyor.

Mebuskent Ankara İletişim Bilgileri

Adres : Çevre Yolu Batıkent Yuva Çıkışı Karacakaya/Ankara
Telefon : 444 37 98
Web : http://mebuskent.com/

Proje Bilgisi: Mebuskent