Mebuskent Ankara

Mebuskent Ankara, Ankara Batıkent Karacakaya'da hayata geçiriliyor. Proje uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefleniyor

Mebuskent Ankara

Mebuskent Ankara, Ankara Batıkent Karacakaya'da hayata geçiriliyor. Proje uygun fiyatlarıyla dikkat çekerken şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefleniyor.

Mebuskent Ankara, 388 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Toplam 934 daireden oluşan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Mebuskent projesinde AVM, botanik park ve tenis kortu bulunuyor. Projede aynı zamanda 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks ve tripleks daire seçenekleri bulunuyor.

Mebuskent Ankara'da daire fiyatları 278 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Mebuskent Ankara 602 daire ve 332 villadan meydana geliyor. Projenin özellikleri arasında; açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

Mebuskent Ankara projesinde teslim tarihi olarak 2016 yılı Aralık ayı planlanıyor.

Proje Bilgisi: Mebuskent