Mebuskent ödemelerinde sıfır faizle 120 ay vade!

Mebuskent ödemelerinde sıfır faizle 120 ay vade imkanı sunulurken, fiyatlar 153 bin TL'den başlıyor

Mebuskent ödemelerinde sıfır faizle 120 ay vade!

Mebuskent ödemeleriyle ilgili detayları paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. 86 bin metrekare botanik parka sahip olan Mebuskent Ankara'da yer alıyor. 5 bin metrekare AVM alanı da bulunan Mebuskent projesinde golf için 13 bin 650 metrekarelik alan ayrılıyor.

Mebuskent 338 dönüm arazi üzerinde 10 blok şeklinde inşa ediliyor. Aymor Group projesi olan Mebuskent'te toplam 332 adet villa bulunuyor. 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Ankara Mebuskent projesi özellikleri arasında  açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

2016 yılında teslim edilmesi planlanan Mebuskent ödemelerinde de kolaylık sağlanıyor. Mebuskent ödemeleri kapsamında “Sıfır faizle 120 ay vade” kampanyası bulunuyor. 153 bin TL’den başlayan fiyatlar ve ayda 765 TL’den başlayan taksitlerle Mebuskent Ankara, konut sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

Mebuskent'in inşaasına Mart 2013’te başlanmış olup, projenin toplamda 4-5 bin kişilik bir nüfus barındıracak olması öngörülüyor. Yeşil alana sahip konut projesi olan Mebuskent’te toplam yeşil alan oranı yüzde 87’ye ulaşıyor; beton alanların payı yüzde 13’te kalıyor. Zengin bir botanik parkı niteliğinde tasarlanan Mebuskent yerleşkesinde her türden toplam 23 bin ağaç bulunacak, aile başına 25 ağaç düşecek.

Mebuskent Ankara telefon numarası
444 37 98

Firma Bilgisi: Aymor Group
Proje Bilgisi: Mebuskent