Mebuskent'te bahar fırsatları başladı

Ankara Karacakaya Çakırlar bölgesinde inşa edilen Mebuskent'te başlatılan yeni kampanya ile yatırımcıya yüzde 0.99 faiz ve 120 aya varan vade olanağı sunuluyor.

Mebuskent'te bahar fırsatları başladı

Aymor Grup, Karacakaya Çakırlar bölgesinde hayata geçirdiği Mebuskent projesinde Tüketici Haftası nedeniyle yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında yatırımcıya aylık yüzde 0.99 faiz ve 120 aya varan vade ile satın alma imkanı sunuluyor. 

Mebuskent projesinde bahar fırsatı
Dairelerin büyük bölümünün sahiplerini bulduğu Mebuskent projesinde kalan daireler için uygun ödeme fırsatları içeren bir kampanyaya başlandı. Düşmeyen konut kredi faizleri nedeniyle düşük taksit ödemesi ile ev sahibi olabilen sabit gelirli sosyal kesimin zorlandığını vurgulayan Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan:

"Biz Mebuskent’i hayata geçirirken geleneksel Türk ailesini baz aldık ve onlara sağlıklı, mutlu, huzurlu, güvenli ve iyi komşuluk ilişkilerine dayalı bir yaşam ortamı dizayn etmeyi hedefledik. Bu amaçla projemizde zengin sosyal donatı ve imkânlara yer verdik. Bunu yaparken fiyat avantajı sağlamaya da azami çaba harcıyoruz. Piyasa koşullarının elverdiği ölçüde kaliteyi, cazip fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz”  ifadelerini kullandı. 

Mebuskent'te bahar fırsatları başladı

Mebuskent projesi yıl sonunda teslim
Başkent'in popülaritesi yükselen lokasyonlarından biri olan Çakırlar'da inşa çalışmaları devam eden Mebuskent projesinde konut teslimleri 2016 yılı sonunda başlayacak. 4-5 bir kişilik nüfusu barındıracak kapasite ve olanaklarla inşa edilecek olan Mebuskent projesinde toplam 332 villa ve 10 blok üzerinde dağılan 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Türkiye'nin yeşil alan miktarı en yüksek projesi olma özelliği taşıyan Mebuskent'te 23 bin ağaç yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent