Mebuskent’te neler oluyor?

Toplamda 602 daire ve 332 villadan oluşan Mebuskent projesinin şu ana kadar yüzde 60'ı tamamlandı

Mebuskent’te neler oluyor?

Mebuskent 934 adet daireden meydana geliyor. 388 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Mebuskent Ankara’da konumlandırılıyor. Mebuskent’te  açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

Mebuskent’te neler oluyor?
Toplamda 602 daire ve 332 villadan oluşan Mebuskent projesinin şu ana kadar yüzde 60'ı tamamlandı. Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Aydın şu açıklamalarda bulundu:

Projemizde, hayvan severleri de unutmadık ve hizmetlerimize evcil hayvan parkını da ekledik. Evcil hayvan parkı, hayvan sahibi ailelerin sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Mebuskent içindeki evcil hayvanlar parkı aynı zamanda ev hayvanı beslemeyi özendirecek, hayvanı olmayan aileleri de buna teşvik edecek, özellikle çocuklara hayvan sevgisi aşılayacak. Türkiye’nin en büyük yeşil alanına sahip konut projesi Mebuskent’te oturanlar doğa ve hayvan sevgisini bir arada yaşayacak.

Mebuskent özellikleri
15 katlı 10 blok şeklinde inşa edilen Mebuskent özellikleri arasında açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

Mebuskent nerede?
Aymor Grup tarafından hayata geçirilen Mebuskent Ankara’da yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent