Mebuskent'te yeni fırsat dönemi başladı

Mebuskent projesinde başlayan yeni kampanya ile, aylık yüzde 0.99 ve 120 ay vade ile konut sahibi olunabilecek.

Mebuskent'te yeni fırsat dönemi başladı

Ankara'nın en dikkat çekici projelerinden biri olan Mebuskent'te yeni bir kampanyaya start verildi. Kampanya ile birlikte ayda yüzde 0.99 faiz ve 120 ay vade ile konut sahibi olunabilecek. Terör saldırılarıyla sosyal yaşamın önemli bir gerileme yaşadığı başkent Ankara'da, geliştirdikleri kampanya ile insanları yeniden sosyal yaşama dave ettiklerini söyleyen Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan:

"Ülkemiz, milletimiz için kalkınma hedeflerimizden geri kalmamak için vatandaş normal hayatından taviz vermemeli, işletmeler de düzenleyecekleri kampanyalarla elini taşın altına koymalı. Biz de Mebuskent olarak bu bilinçten hareketle bir kampanya düzenledik ve kalan dairelerimiz için cazip faiz ve uzun vade imkânı sunuyoruz”  dedi. 

Mebuskent'te yeni fırsat dönemi başladı

İnsanları evinden çıkaracak etkinlikler için Mebuskent
Son dönemde oluşan negatif atmosferin kırılması ve insanların evlerinden çıkması için moral verici etkinlikler düzenleyeceklerini de belirten Kürşat Ayhan, çocuklarla ağaç dikme etkinliği gibi girişimlerle Ankaralılara moral vereceklerini söyledi. Ayhan, Mebuskent sakinleri ve tüm halkın davetli olduğu etkinliklerle ekonomi ve sosyal yaşamı canlı ve diri tutmanın yollarını da bulacaklarını belirtti ve:

"Biz Mebuskent olarak vatandaşlarımızın alım planlarını erteleme eğilimine karşı, böyle bir kampanya düşündük. Benzer kampanyalarda herkes elini taşın altına koymalıdır. Ülkemiz ve milletimiz için kalkınma hedeflerimizden geri kalmamak için ne gerekiyorsa yapmalıyız" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent