Mega projelerin gözü bu fuarda

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın himayesiyle düzenlenen Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 26 Mayıs'ta Ankara'da gerçekleşecek

Mega projelerin gözü bu fuarda

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın himayesi, Karayolları Genel Müdürlüğü'nün desteği ile Yollar Türk Milli Komitesi tarafından organize edilen Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 26 Mayıs 2016 tarihinde Congresium Ankara'da düzenlenecek.

Yolların buluştuğu kent: Ankara
Ankara'da "Yolların Buluştuğu Kent" sloganıyla organize edilen dev etkinlik, alanının en geniş kapsamlı organizasyonu olma özelliği taşıyor.Türkiye'deki köprü, tünel ve karayolu projelerine dahil olmak için ortak arayan ya da teknoloji transferi yapmak isteyen firmaların ilgi göstermesi beklenen Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı'nda ayrıca bu projelere doğrudan ürün ve hizmet tedarik etmek isteyen yerli ve yabancı alıcıların buluşmasına sahne olacak. 

Mega projelerin gözü bu fuarda

İkili görüşmeler ve yüksek ticaret hacmi hedefi
Etkinlik, ilişkili sektörlerde faaliyetlerini sürdüren kişi ve kuruluşların yanı sıra, ihtiyaç duyulan malzeme, makine, teçhizat ve ekipmanlara dair son teknolojilerin de sergilenişine sahne olacak. Fuarda yürütülecek ikili görüşmeler sonrasında ticaret hacminin artırılmasına katkı hedefleniyor.

Mega projelerin gözü bu fuarda

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek teknik birikimi değerlendirmek ve yaymak amacıyla Yollar Türk Milli Komitesi tarafından gerçekleştirilen etkinliğe proje uygulayıcıları, makine malzeme, ekipman ve teçhizat üretici, imalatçı ve tedarikçilerin bir araya gelmesi amaçlanıyor.