Mega Urla Evleri telefon numarası

Mega Urla Evleri satış ofisine 444 91 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Mega Urla Evleri telefon numarası

Megapol Urla Evleri büyüklükleri 162 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Megapol Urla Evleri 11 bin 791 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Megapol Urla Evleri telefon numarasını vermeden önce proje özelliklerine bakalım. İzmir’de yer alan Megapol Urla Evleri’nde 190 adet villa bulunuyor. Son teslimlerin Aralık ayında yapılması planlanan Megapol Urla Evleri özellikleri arasında yüzme havuzları, spor alanları, kapalı ve açık termal havuz, açık yüzme havuzu, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Megapol Group projesi olan Megapol Urla Evleri 639 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı Megapol Urla Evleri’nin kendine ait plajı, termal su kullanımı gibi hizmetleri de dikkat çekiyor. Megapol Urla Evleri ‘nde bulunan tesiste ise eski Roma dönemindeki tedavi yöntemi olarak hizmet vermesi planlanıyor.

Mega Urla Evleri nerede?
Mega Urla Evleri Megapol Group tarafından 11 bin 791 metrekare arsa alanı üzerinde İzmir’de hayata geçiriliyor. İzmir'e 15 dakika, Çeşme'ye 10 dakika mesafede yükselen Megapol Urla Evleri İçmeler Mahallesinde konumlandırılıyor.

Mega Urla Evleri adres bilgileri: İçmeler Mahallesi 1026. Sokak Urla/İzmir

Mega Urla Evleri telefon numarası
Telefon : 444 91 90
Web : http://megapolurla.com/
E-mail : urla@megapolgroup.com

Firma Bilgisi: Megapol Group
Proje Bilgisi: Megapol Urla Evleri