Megapol Çarşı Kule İzmir!

Megapol Group güvencesi ile yükselen Megapol Çarşı Kule İzmir projesinin 2018 yılında teslim edilmesi bekleniyor

Megapol Çarşı Kule İzmir!

Megapol Group güvencesi ile yükselen Megapol Çarşı Kule İzmir projesinin 2018 yılında teslim edilmesi bekleniyor. Rezidans, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen proje karma konsepti ile her türlü ihtiyaca cevap verecek. Megapol Çarşı Kule projesi otobüs duraklar, İzban ve metro istasyonlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda İzmir-İstanbul çevre yolu ve hızlı tren hattına da oldukça yakın olan projede Konak'a 10 dakikada, Karşıyaka'ya 15 dakikada ulaşılabiliyor. 

Megapol Group imzası taşıyan İzmir Megapol Çarşı Kule, 5 bin 477 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Tek bloktan meydana gelen projede 45 adet daire, 4 adet dubleks daire, 99 adet ofis ve 6 adet dükkan bulunuyor. Projede ofislerin büyüklükleri 85 metrekare ila 255 metrekare arasında, konutların büyüklükleri 101 metrekare ila 234 metrekare arasında, rezidans büyüklükleri ise 529 metrekare ila 767 metrekare arasında değişiyor. 

Projenin konut sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında ise deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Megapol Çarşı Kule fiyatlarının ise metrekaresinin 2 bin 350 dolardan başlaması bekleniyor. Projede ev satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Megapol Çarşı Kule nerede? 

İki bulvarın kesişiminde kalan Megapol Çarşı Kule projesi, Hilal ve Halkapınar'da bulunan İZBAN ve metro istasyonlarında yürüme mesafesinde. Proje, Alsancak ve Liman'a 5 dakika, Karşıyaka'ya 15 dakika, Konak'a ise 10 dakika uzaklıkta. 

Firma Bilgisi: Megapol Group
Proje Bilgisi: Megapol Çarşı Kule İzmir