Megapol Urla Evleri fiyatları!

Sorunsuz ulaşım kolaylığı ile İzmir’e sadece 15 dakika mesafede olan Megapol Urla Evleri doğanın içerisinde yer alıyor

Megapol Urla Evleri fiyatları!

Sorunsuz ulaşım kolaylığı ile İzmir'e sadece 15 dakika mesafede olan Megapol Urla Evleri doğanın içerisinde yer alıyor. Megapol Group tarafından hayata geçirilen Megapol Urla Evleri 111 metrekare üzerine konumlandırılıyor. 190 daireden oluşan Megapol Urla 3 etap şeklinde yükselmektedir.

Megapol Urla Evleri özellikleri
Megapol İzmir evleri sahile 50 metre uzaklıkta konumlandırılmaktadır. Özellikleri arasında yüzme havuzları, spor alanları, kapalı ve açık termal havuz, açık yüzme havuzu, güvenlik ve otopark bulunmaktadır. Geniş bahçelerle çevrili, ileri teknoloji ile ve kaliteli malzemelerle üretilen villalarda konforlu bir hayat sizleri bekliyor. Her villaya özel hobi bahçesi ve deniz tutkunları için iskele Megapol Urla Evleri'nin diğer özellikleri arasındadır. Eski roma döneminde deniz suyu ile uygulanan tedavi yöntemini yapmayı amaçlayan Megapol Urla Evleri'nde ısıtılmış deniz suyu, yosun, tuz gibi maddelerle vücuttaki toksinleri atarken hücreleriniz nefes almaya başlayacak, vitamin ve minerallerle beslenecek. 24 saat güvenlikli olan sitede villalar deprem yönetmeliğine uygun villalarda su, ısı ve ses yalıtımı, elektrikli stor, multi sistem klima, şömine, hazır mutfak, vestiyer ve elbise dolapları, lake kapılar, çelik dış kapı, elektrikli pergoleler, özgün peyzaj ve her villaya özel olarak ayrılan otopark bulunmaktadır.

Megapol Urla Evleri fiyatları
Megapol Urla Evleri fiyatları 499 bin TL'den başlıyor. Megapol Urla Evleri ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı sağlıyor.

Megapol Urla Evleri teslim tarihi
Megapol Urla Evleri'nin 2015 yılında teslim edilmesi bekleniyor.

Megapol Urla Evleri adres ve iletişim bilgileri
Adres: 1026. Sokak
İçmeler Mahallesi
Urla, Türkiye
Telefon:444 91 90

 

"Megapol Urla Evleri fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Megapol Urla Evleri fiyatları!

Megapol Urla Evleri fiyatları!

Megapol Urla Evleri fiyatları!

Megapol Urla Evleri fiyatları!

Proje Bilgisi: Megapol Urla Evleri