MEISTER’den yeni nesil lamine parke serisi

HannaHome’un Türkiye temsilciliğini yaptığı Meister, yeni lamine parke serisini dekorasyon dünyasına sundu.

MEISTER’den yeni nesil lamine parke serisi

HannaHome’un Türkiye temsilciliğini yaptığı, lamine ve laminat parke sektöründe 75 yıllık köklü bir geçmişe sahip dünyanın öncü Alman markası MEISTER, 2015 programı kapsamında yeni lamine parke serisini piyasaya sundu. Ahşabın natürel güzelliğini 30 tasarım seçeneği ile 3 farklı koleksiyonda yansıtan seride, her stile uygun ürün alternatifi mevcut.

Tasarım özellikleri ile “Krea”

Otantik mekanlar yaratmak isteyen, renkliliği ve farklılığı sevenler için oluşturulmuş Krea koleksiyonunda sıra dışı bir çok ürün yer alıyor. Meşe ve Karaçam ağaçlarının farklı işlemlerden geçerek kreatif yüzeylere dönüştürüldüğü ürünlerden oluşan bu koleksiyon, lamine koleksiyonlarının arasında tasarım özellikleri ile öne çıkıyor…

 

HannaHome 

Doğallığı şıklıkla birleştiren “Bold”

Meşe ve Ceviz ağaçlarının kullanıldığı soft renkli ve doğal dokulu lamine parke ürünlerinden oluşan Bold koleksiyonu, antik yapılı, dalgalı yüzeyli ve her yönü derzli (4V) ürünleri ile dikkat çekiyor. Bu seride lamine parkeler, antik kahve, cappuccino, antik beyaz, krem gri gibi renk seçenekleri ile sunuluyor…

Sadelik ve klasiklerden vazgeçemeyenler için “Craft”

Klasiklerden vazgeçemeyenler sadeliği ve doğallığı yaşam alanlarına taşımak isteyenler için 3-strip ve plank lamine parke ürünleri ile dikkat çeken koleksiyonda meşe ve ceviz ağaçlarının en doğal görünümlerini sunan 10 ürün yer alıyor. Doğal sonlandırma seçenekleri uygulanmış parkeleri ile Craft koleksiyonunda konyak meşe, dumanlı meşe, küllü görünümllü, kireçli Avrupa ceviz, Amerikan ceviz, beyaz rustik meşe gibi seçenekler mevcut.

Ürünlerini dayanıklılık, güven ve yenilik üzerine inşa eden parke markası MEISTER, benzersiz ürün kalitesi, özgün tasarımları, %100 Alman üretimi parke seçenekleri ile zemin kaplamalarında en yüksek kaliteyi sunması ile tanınıyor. Tüm ürünlerin orta katmanında kullanılan yüksek kalitede HDF, darbelere karşı dayanıklılığı artırırken, gereksiz ağaç kullanımının da önüne geçiliyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından verilen ürünlerinde hiçbir kanserojen madde içermediğinin ispatı olan Mavi Melek (Blue Angel) Sertifikası’na sahip Meister ürünleri, patentli Master Click Plus sistemi ile hızlı ve kolay monte edilme özelliğine de sahip.

MEISTER 
Firma Bilgisi: Arke