Melih Tavukçuoğlu AYİD Başkanlığı'na seçildi

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği'nin genel kurulu yeni başkanını belirledi. Bundan böyle AYİDER olarak yoluna devam edecek olan dernek başkanlığına Melih Tavukçuoğlu getirildi

Melih Tavukçuoğlu AYİD Başkanlığı'na seçildi

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği'nde yeni bir dönem başladı. AYİD'in isminin AYİDER'e dönüştüğü  genel kurulda Melih Tavukçuoğlu da yönetim kurulu başkanlığı görevine getirildi.

AYİD, AYİDER'e dönüştü
İstanbul Anadolu yakasının sağlıklı gelişimine katkı yapacak, yapı estetiği, iş güvenliği ve enerji verimliliği çalışmalarının yanı sıra, kamu yönetimlerinde inşaat sektörü ile ilgili bürokratik işleyişin verimli hale getirilmesi için faaliyetlerini sürdüren Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Genel Kurulu yapıldı. Kuruldan çıkan kararlar doğrultusunda AYİD, ismi AYİDER'e dönüşürken, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine de Melih Tavukçuoğlu getirildi.

Kuruluşun ilk gününden bu yana sektörü daha verimli hale getirmek ve kamuyu aydınlatacak önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyen AYİDER Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tavukçuoğlu, AYİD'in yürüttüğü çalışmalarla gerçek bir sivil toplum örgütü olduğunu gösterdiğini söyledi. Tavukçuoğlu:

"Şu an içinde bulunduğumuz kentsel dönüşüm süreci biz müteahhitler kadar bu şehirde yaşayan herkesi yakından ilgilendiriyor. Çok kısa bir zamanda gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı çalışmalardan dolayı kurucumuz Mehmet Sadıkoğlu başta olmak üzere, 250 üyemizin hepsine tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki süreçlerde de gücümüzü artırarak, sektörün temsilcisi ve öncüsü olma yolunda çok önemli adımlar atacağımıza yürekten inanıyorum. Yeni dönem kentimiz ve derneğimiz için hayırlı olsun..." dedi.