Memati 'Mutlu Hayat'ı tercih etti

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si, Gürkan Uygun 'Herkes İçin Mutlu Hayat' için Ukra Hayat reklamlarında. İşte reklam filminin kamera arkası görüntüleri

18 Kasım 2012 / emlakwebtv
Ukra İnşaat Ispartakule'deki konut projesini tanıttı. Ukra Hayat Ispartakule projesi'nin reklam yüzü ise Kurtlar Vadisi dizisinde Memati'yi oynayan Gürkan Uygun, eşi Şebnem Uygun ve iki çocuğu oldu. Gürkan Uygun ve ailesi 'Ukra Hayat'la Herkes İçin Mutlu Hayat' dedi. İşte Ukra Hayat reklam filminin kemera arkası görüntüleri.

Ukra Group'un Ukra Hayat Ispartakule projesi 727 konuttan oluşuyor. Projede lansmana özel,99 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.

Ukra City, Hane Plus gibi konut projelerine imza atan Ukra İnşaat, şimdi de İstanbul’un yeni yükselen değeri Ispartakule’de Ukra Hayat Ispartakule projesine başlıyor. Tam 727 aileye yeni bir hayat imkanı sunacak olan projede lansmana özel fiyatlar 99 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.
Ukra Hayat'ta metrekare fiyatı 1600 TL'den başlıyor, temeli 10 Ocak 2013'de atılacak projenin anahtar teslimi ise 31 Mart 2015‘te gerçekleştirilecek.

UKRA Hayat ve Ukra İnşaat hakkında detaylı bilgi için: www.ukrainsaat.com