Memati satışları hızlandırdı

15 günlük süreçte yüzde 37’si satılan Ukra Hayat Ispartakule’nin satışlarında Gürkan Uygun’un da etkisi büyük

Memati satışları hızlandırdı

1 Aralık 2012 / emlakwebtv
Ukra İnşaat’ın yeni projesi Ukra Hayat Ispartakule yoğun ilgi görüyor. Lansmanı 15 Kasım’da yapılan, 9 bloktan oluşan projede satışa çıkan ilk 5 bloğun  yüzde 37’sinin satışlarının tamamlandığı belirtiliyor. 727 daire ve 8 mağazadan oluşan projede tüm satışların ise 2013’ün ilk yarısında tamamlanması bekleniyor.

Ukra Hayat Ispartakule’deki yeni hayata dikkat çekmek için marka yüzü olarak Gürkan Uygun tercih edildi. Sevilen oyuncunun rol aldığı reklam filminin projeye olan ilgiyi artırdığını belirten Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, “Ukra Hayat markasıyla Gürkan Uygun isminin yan yana gelmesi projemize büyük değer kazandırdı. Ukra İnşaat olarak daha önce imza attığımız hayata değer katan projeler sayesinde Ukra Hayat Ispartakule’ye ilgi üst seviyedeydi, Gürkan Uygun’la birlikte yaptığımız lansmanın ardından projemiz yoğun talep gördü. Satışlarımız artan bir ivme sergiliyor. 9 bloktan oluşan projemizin satışa çıkarılan ilk 5 bloğunun  %37’si çok kısa bir zamanda satıldı. Tüm dairelerimizin 2013’ün ilk yarısında satılacağını öngörüyoruz. Yabancı yatırımcılar da gözlerini projemize çevirdi, Ukra Hayat Ispartakule’deki evlerin yaklaşık %20’sinin yabancılar tarafından satın alınacağını tahmin ediyoruz” diyor.

Deniz ve göl manzarasına nazır Ukra Hayat
Deniz ve göl manzarasıyla dikkat çeken proje, uygun fiyatları ile 727 aileyi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Projede 681’i daire, 46’sı teras ev bulunuyor. Proje 2 ayrı parselden, 7 adet zemin+14 kat ve 2 adet zemin+3 kat teras evler olmak üzere toplam 9 bloktan, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Lansmana özel 99 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Ukra Hayat Ispartakule’nin temeli 10 Ocak 2013’de atılacak. Projenin anahtar teslimi ise 31 Mart 2015’te gerçekleştirilecek. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.ukrainsaat.com adresine tıklayabilirsiniz.