Memati ve ailesi nasıl bir ev istiyor?

Kurtlar Vadisi dizisinde Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun ve eşi Şebnem Uygun nasıl bir evde yaşıyor, nasıl bir ev istiyorlar

18 Kasım 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Kurtlar Vadisi dizinin sevilen karakteri Memati'yi oynayan, başarılı oyuncu Gürkan Uygun, bu kez kendisi olarak ekran karşısına geçti. Eşi ve iki çocuğuyla, Ukra Group'un Ukra Hayat Ispartakule projesinin reklam filmi için ekran karşısına geçen Gürkan Uygun, reklam filminde ailecek gerçek yaşamlarından bir bölümü yansıtıklarını söyledi. Emlakwebtv.com Genel Yayın Koordinatörü Bülent Yoldaş'ın sorularını yanıtlayan Gürkan Uygun ve Şebnem Uygun, nasıl bir evde yaşadıklarını ve nasıl bir ev istediklerini anlattı. 

Bir evin olmazsa olmazının bahçe olduğunu söyleyen Şebnem Uygun, sözlerine şöyle devam etti: "Ama bahçeli bir evde yaşamıyoruz. Çünkü İstanbul'da bahçeli bir evde yaşamak çok mümkün değil. Bir sitede oturuyoruz. Dubleks bir ev. Genelde üst katını eşim ve ben kullanıyoruz, alt katındada çocuklarımız oynuyor. Ama istediğimiz şey değil bu. Evimiz bizim için güzel ama çocuklarımız evin içinde odada oynadıkları için bazen çok mutsuz oluyorum."

Gürkan Uygun'da çocuklarının daha sağlıklı büyüyebilecekleri, bahçeli bir ev imkanının Ukra Hayat projesinin sağlayabileceğini belirterek, Ukra Hayat Ispartakule projesinin kendisini etkileyen yönlerini şöyle anlattı: "Birincisi yeşil alan. Doğal bir hayatla çevrilmiş bir yaşam alanı. Şehrin içinde çocuklar dışarı çıktığı zaman, toprak görmüyorlar, ağaç çok nadir görüyorlar, çamurla hiç karşılaşmıyorlar. Şehirde yaşadığınız zaman çok fazla gürültü var. Ben o gürültüden çok rahatsız oluyorum. Ukra Hayat'ta böyle bir durum hiç olmayacak. Yeşil alanı fazla olacak. Sosya imkanları teknolojiyle sınırlı olmayacak. Projenin en güzel yanları bunlar."