Mercan Konakları'nda satışlar başladı

Keleşoğlu Holding imzasıyla inşa edilen, Denizİstanbul projesinin yeni atabı Mercan Konakları'nda satışlar başladı

Mercan Konakları'nda satışlar başladı

Keleşoğlu Holding, Denizİstanbul'da yeni etabı Mercan Konakları'nda satışların başladığını duyurdu. Az katlı apartman daire konsepti ile oluşturulan projede, 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor

Denizİstanbul Mercan Konakları: 286 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Keleşoğlu Holding tarafından Ataköy Konakları'ndan hareketle tasarlanan ve yatırımcının karşısında az katlı apartman daire konsepti ile çıkan Mercan Konakları'nda satışlar başladı. Tüm yaş ve sosyal gruplara uygun biçimde hazırlanan Mercan Konakları'nın yeni etabında 1+1 'den 4+1'e kadar farklılaşan daire seçenekleri, 286.000 TL'den başlayan fiyatlarla  yatırımcısını bekliyor. Projede daire genişlikleri 1+1 tipinde 66-75, 2+1 tipinde 90-144 metrekare şeklinde belirlendi. Projede yer alan 3+1 tipindeki daireler ise  213 metrekare genişliğe sahip olacak.

Mercan Konakları'nda satışlar başladı

İstanbul'un en büyük sahil kasabası: Denizİstanbul
1 milyon 200 bin metrekareye yayılan Denizİstanbul projesi, konut alanları, yaşam ve spor kulübü, kültürel ve rekreasyon alanları ve okul, otel, hastane gibi yaşam birimlerini bünyesinde barındırıyor. 1.5 kilometrelik sahili ve kumsalı ile İstanbul'un en büyük sahil kasabası olma özelliği de taşıyan Denizİstanbul, West İstanbul Marina'ya yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Denizİstanbul'da kişiye özel ödeme seçenekleri
Bütünü 2017 yılının son çeyreğinde teslim edilecek olan Mercan Konakları'na özel ödeme planı hazırlayan Keleşoğlu Holding, peşinatın ardından ara ödemeli plan ile 2 bin 279 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma olanağı sunuyor. Projede kişiye özel hazırlanan planlar doğrultusunda konut kredisi ile 10 yıla ya da kurum finans sistemi ile 5 yıla faran ödeme seçenekleri bulunuyor. 

 

 

Firma Bilgisi: keleşoğlu holding
Proje Bilgisi: Denizistanbul