Mercan Life Kağıthane

Mercan Life Projesi İstanbul’un Kağıthane bölgesinde Mercan İnşaat tarafından hayata geçirilen bir projedir

Mercan Life Kağıthane

Mercan Life Projesi İstanbul'un Kağıthane bölgesinde Mercan İnşaat tarafından hayata geçirilen bir projedir. Mercan life projesi 1000 metrekarelik bir alanda 40 konut olarak yükselmeye başlamıştır. Projede konutların büyülükleri ise 50 ile 117 metrekare arasında değişiklik gösteriyor ve konut tipi olarak da 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon karşımıza çıkıyor.

Mercan Life Projesi özellikleri
Mercan Life Projesi 5 bin 500 metrekare kapalı bir alana sahiptir. Mercan life projesi Kağıthane Osmanpaşa Caddesi üzerinde yükselen bir projedir ve bu proje butik bir proje olarak hayata geçiriliyor. Proje kapsamında 2 oda 1 salon olan dairelerin kira fiyatları 1.200 TL'den 3 oda 1 salon olan dairelerin kira bedeli ise 1.600 TL'den kiracı bulacak. Mercan life projesi kapsamında daireler banka kredisine uygun bir durumdadır.

Mercan Life Projesi'nde öne çıkan olanaklar ise açık otopark, çocuk oyun alanları, asansör, güvenlik, balkon, kombi, deprem yönetmeliği, yalıtım yönetmeliği, yapı denetimi, zemin denetimi vb.dir.

Mercan Life fiyatları
Mercan Life Projesi'nde en yüksek olan konut fiyatlarının 420 bin ile 600 bin lira arasında değişiklik göstermesi bekleniyor. Mercan life projesinde anahtar teslim zamanı ise Aralık 2014'tü. Proje kapsamında 1+1 daireler 50ile 66 metrekare, 2+1 daireler 97 metrekare, 3+1 daireler 105 metrekare ve 3+1 dubleksler ise 82 ile 117 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Mercan Life Kağıthane satış ofisi
Kağıthane Mercan Life adres: Osman Paşa Caddesi No:33/B (İski Genel Müdürlüğü Karşısı) Kağıthane/İSTANBUL

Proje Bilgisi: Mercan Life