Mercure İstanbul Topkapı'ya uluslararası 2 ödül

Dünyanın en önemli turizm ödüllerinden biri olarak kabul edilen World Travel Awards 2015'te Mercure İstanbul Topkapı Hotel iki ödüle birden layık görüldü

Mercure İstanbul Topkapı'ya uluslararası 2 ödül

Mercure İstanbul Topkapı Hotel, dünyanın turizm oscarı olarak bilinen World Travel Awards 2015'ten iki ödül birden almayı başardı. Türkiye'den çok sayıda otelin de ödül sahibi olduğu gecede Mercure İstanbul Topkapı Hotel, "Avrupa'nın En İyi İş Oteli" ve "Türkiye'nin Önde Gelen En İyi İş Oteli" alanlarında ödül almaya hak kazandı.

Ödüllere Türk turizmi damga vurdu
Ödüllerde Türk turizminin etkinliği dikkat çekerken, Avrupa Yakası'nın en iddialı iş ve gezi otellerinden biri olarak ismi anılan Mercure İstanbul Topkapı, iki önemli ödüle birden sahip oldu. Dünya düzeyinde turizm acenta ve otoritelerinin ortaklaşa biçimde oyladığı turizm tesisleri arasından sıyrılan Mercure İstanbul Topkapı Hotel, Avrupa'nın En İyi İş oteli ve Türkiye'nin Önde Gelen En İyi İş Oteli" kategorilerinde ödüle layık görüldü. 

Mercure İstanbul Topkapı'ya uluslararası 2 ödül

İstanbul ve Avrupa'nın En İyi İş Oteli: Mercure İstanbul Topkapı Hotel
Düzenlenen gecede kuruluşu adına ödülleri alan otel sahibi Ömer Nizipoğlu, ödülleri Türkiye'ye kazandırmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Nizipoğlu:

"İleride çok daha büyük başarılara imza atmak için tüm ekibimizle özverili bir biçimde çalışıyoruz. Amacımız misafir ve çalışan memnuniyetidir. Ülkemiz otelcilik konusunda dünyanın pek çok ülkesi ile yarış halindedir ve öndedir. Bu başarılarımız da tesadüf değildir..." ifadelerini kullandı.