Merdivenköy Nur Rezidans

Medel Yapı imzası taşıyan Merdivenköy Nur Rezidans 2+1, 3+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Merdivenköy Nur Rezidans

Medel Yapı imzası taşıyan Merdivenköy Nur Rezidans 2+1, 3+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 20 adet dairenin yer aldığı Nur Rezidans 900 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Merdivenköy Nur Rezidans satılık daire büyüklükleri 91 ile 211 metrekare arasında değişiyor. 

Merdivenköy Nur Rezidans

Dairelerin hemen teslim edildiği Merdivenköy Nur Rezidans daire sahibi olacaklara kapalı otopark, güvenlik, süs havuzu, kameralı güvenlik ve kamelya imkanları sunuyor. Projenin daire özellikleri içerisinde; kombi, split klima, ebeveyn banyosu ve depo yer alıyor. 

Merdivenköy Nur Rezidans fiyatlarının ise şöyle olması bekleniyor.

2+1 daireler 525 bin liradan,

3+1 daireler 760 bin liradan,

5+1 daireler 1 milyon lira olması bekleniyor. Nur Rezidans projesinde daireler banka kredisi için uygun. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Merdivenköy Nur Rezidans

İstanbul Göztepe Merdivenköy'de yükselen Merdivenköy Nur Rezidans ana caddelerin ve bağlantı yollarının ortasında konumlanıyor. Metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkat çeken projede ulaşım çok kolay. Göztepe E-5 üzerinde bulunan Medical Park Hastanesi'ne 4 dakika uzaklıkta yer alan proje Optimum AVMye 8 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Nur Rezidans adres bilgileri : Merdivenköy Mahallesi Şairarşi Caddesi Özlem Sokak No: 9 Merdivenköy - Göztepe - Kadıköy - İstanbul 

Nur Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 356 33 35
Web adresi : www.medelyapi.com
E-posta adresi : info@medelyapi.com

Firma Bilgisi: Medel Yapı
Proje Bilgisi: Nur Rezidans