Merkez Zekeriyaköy'de 2015'in ilk fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy'de inşa edilen Merkez Zekeriyaköy yeni yılın ilk kampanyasında yüzde 15 ön ödeme ile ev sahibi olma imkanı sunuyor

Merkez Zekeriyaköy'de 2015'in ilk fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy'de inşa edilen Merkez Zekeriyaköy yeni yılın ilk kampanyasında yüzde 15 ön ödeme ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Merkez Zekeriyaköy'de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatıysa 1 milyon 108 bin liradan başlıyor.

Merkez Zekeriyaköy'de yeni yıl fırsatı
Toplamda 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy Projesi, yeni yılda ev sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. Hem konforlu bir yaşam sürmek hem de karlı bir yatırım yapmak isteyenler için 2015'e büyük fırsatlar içeren bir kampanya ile başladıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Mehmet Gür, "Kampanya kapsamında sadece yüzde 15 ön ödeme yaparak Merkez Zekeriyaköy'den ev almak mümkün" dedi. Projede 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatının 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatınınsa 1 milyon 108 bin liradan başladığını belirten Gür, uygun ödeme seçenekleriyle de konut alıcısının bütçesini rahatlattıklarını söyledi. 

Merkez Zekeriyaköy daire tipleri ve fiyatlar
Merkez Zekeriyaköy projesi hakkında bilgi veren Mehmet Gür: "Merkez Zekeriyaköy'de 50 tane çatı dubleksi daire, 50 tane de bahçe dubleksi daire bulunuyor. Projede ayrıca 6 adet tripleks ikiz villa yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy'ü doğa içinde doğa mantığıyla oluşturduk. Bu nedenle konutların yüzde 52'si bahçe yaşamına sahip. 176 metrekare ile 200 metrekare büyüklüğünde 3+1 bahçe dubleksi daireler kendi küçük doğasını kurmak ve bahçeyle uğraşmak isteyenler için ideal. 140 metrekare büyüklüğünde balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 2+1 çatı dubleksi dairelerse manzarayı ve yeşili yukarıdan izlemeyi sevenler için oluşturuldu." dedi.

Merkez Zekeriyaköy

Mecidiyeköy'e 25 dakika uzaklıkta
İstanbul'un insan tabiatına en uygun yaşam alanı Zekeriyaköy'de inşa edilen Merkez Zekeriyaköy, eşsiz konumuyla dikkat çekiyor. Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, İstanbul'da denize girilebilen sınırlı yerlerden biri olan Kilyos'a ise tam 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy, yapımına başlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim'e, Kuzey Marmara Otoyolu'na, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli'ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu'na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy, Büyükdere Caddesi'ne 11 dakika, Maslak'a 15 dakika, Mecidiyeköy'e ise sadece 25 dakika mesafede bulunuyor.

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy