Merkez Zekeriyaköy'de yeni kampanya!

Merkez Zekeriyaköy'de yeni kampanya bu ay sonuna kadar özel seçenekler sunuyor

Merkez Zekeriyaköy'de yeni kampanya!

Merkez Zekeriyaköy 28 bloktan meydana geliyor. Merkez Zekeriyaköy'de 2+1 ve 3+1 dairler bulunuyor. Merkez Zekeriyaköy 25 bin 360 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 2+1 çatı dubleks daireler 140 metrekare iken 3+1 bahçe dubleks daireler 176 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. Toplamda 106 adet dairenin yer aldığı Merkez Zekeriyaköy projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Merkez Zekeiryaköy projesinin yeni yılın ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.

Merkez Zekeriyaköy Evleri'nden konut sahibi olanlar Mini Golf Sahası, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Açık Hava Fitness Alanları, Çiçek Bahçeleri, Pergolalar, Açık Yüzme Havuzları, Güneşlenme Terasları, Dinlenme Alanı ve Süs Havuzları yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy'de Fitness Club'ın yanı sıra Pilates Salonu, Saunalar, Bilardo Odası ve Cafe yer alıyor. Projede özel kapalı Çocuk Oyun Odası ile birlikte açık alanda Oyun Parklarına, Çocuk Yüzme Havuzuna ve Meyve Bahçelerini kullanabiliyor.

Merkez Zekeriyaköy fiyatları
Son güncellemelere göre Merkez Zekeriyaköy fiyat 733 bin TL ile 1 milyon 108 bin TL arasında değişiyor.

Merkez Zekeriyaköy ödeme planı
Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, "31 Aralık'a kadar yüzde 15 ön ödeme yaparak, Zekeriyaköy'ün en değerli lokasyonunda ev sahibi olabilirsiniz" dedi. Gür, "Hem yeni bir ev hem de yeni bir hayat isteyen herkesi kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz" diye konuştu.

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli'ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu'na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Proje Kilyos sahiline 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantısına 2 dakika, Büyükdere Caddesi'ne 11 dakika, Maslak'a 15 dakika Mecidiyeköy'e ise 25 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Merkez Zekeriyaköy adres bilgileri: Zekeriyaköy Mah. 2. Cadde – Sarıyer (Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri Yanı)

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Telefon: 0212 202 7 111
Web : www.merkezzekeriyakoy.com

 

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy