Merkez Zekeriyaköy evleri

Merkez Zekeriyaköy evleri 25 bin 360 metrekare alan üzerinde konumlanıyor

Merkez Zekeriyaköy evleri

Merkez Zekeriyaköy evleri 25 bin 360 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy evleri 106 adet daire ve villadan meydana geliyor. Merkez Zekeriyaköy satılık daire büyüklükleri ise 140 metrekare ile 284 metrekare arasında değişiyor. 

Merkez Zekeriyaköy sosyal donatıları içerisinde süs havuzu, tenis kortu, kameralı güvenlik, kafe, golf alanı, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, bilardo, basketbol sahası ve açık yüzme havuzu yer alıyor. 

Merkez Zekeriyaköy fiyat bilgileri ve Merkez Zekeriyaköy ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Merkez Zekeriyaköy, Zekeriyaköy'ün merkezinde ana ulaşım yollarının üzerinde yer almaktadır. 3. hava limanı, 3. Boğaz Köprüsü, Kuzey Marmara otoyolu gibi projelerin tam ortasındadır. Zekeriyaköy çarşısına 700 metre yürüme mesafesindedir. Sarıyer-Çayırbaşı Tüneline ve Hacıosman- Taksim Metrosuna kolayca ulaşılabilir. Kilyosa 5 dakikalık mesafededir. Göçmen's Ranch Binicilik Kulübü'nün hemen yanındadır.

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Adres:Zekeriyaköy Mah 2. Cadde Sarıyer ( Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri yanı)
Telefon: 0212 202 7 111

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy