Merkez Zekeriyaköy fiyat kampanya

Ortadoğu Grup, Merkez Zekeriyaköy fiyat kampanya ile çifte bayram yaşatıyor

Merkez Zekeriyaköy fiyat kampanya

emlakwebtv
Ortadoğu Grup, Zekeriyaköy’ün en stratejik noktalarından birinde inşaatını sürdürdüğü Merkez Zekeriyaköy projesinden ev almayı düşünenlere kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. 

Ekim ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Merkez Zekeriyaköy’den sadece yüzde 5 ön ödemeyle ev sahibi olmak mümkün. Temiz havası ve merkezi noktalara yakınlığıyla Zekeriyaköy’ün İstanbul içerisinde çok özel bir bölge olduğuna dikkat çeken Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Yaşamını bu bölgeye taşımak ve Merkez Zekeriyaköy’den ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sunuyoruz” dedi.

Gür: “Kampanyadan yararlananlar peşinatın yüzde 20’lik kısmını Aralık 2014’e erteleyebiliyor”
Mehmet Gür konut alıcısına adeta çifte bayram yaşatan kampanyaları hakkında şu bilgileri verdi: “Uygulamakta olduğumuz kampanyamız kapsamında daire bedelinin yüzde 5’lik tutarını ön ödeme şeklinde alıyoruz. Kampanyadan yararlananlar peşinatın yüzde 20’lik kısmını Aralık 2014’e erteleyebiliyor. Evin borcunun kalan kısmı içinse anlaşmalı bankalardan piyasa koşullarının altında maliyetlerle kredi kullanmak mümkün.”

Peşinatı 14 ay sonraya ertelemenin ev alıcıları için büyük avantaj sağladığını belirten Mehmet Gür, “Konut sahibinin düşük bir ön ödemeyle, banka taksitlerini ödemeye başlaması bütçesini rahatlatıyor. Kampanyanın en önemli özelliklerinden biriyse, tamamı peşin ve peşinatı ertelemeden yapılan banka kredili ödemelerde çok cazip fiyat avantajları sunması” diye konuştu.

Merkez Zekeriyaköy fiyat kampanya
Mehmet Gür’ün verdiği bilgiye göre Zekeriyaköy’ün iki ana giriş yolu üzerinde konumlandırılan Merkez Zekeriyaköy, 25 bin 360 metrekare alanda 106 konuttan oluşuyor.
Projede, balkon ve teras keyfini ön plana çıkaran 2+1 çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü 140 metrekareyken, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin büyüklüğü ise 176 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 349 bin 250 dolardan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatı ise 509 bin 500 dolardan başlıyor.

Merkez Zekeriyaköy’de ulaşım çok kolay
Merkez Zekeriyaköy’ün, yapımına başlanan ve “Modern İpekyolu” olarak tanımlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim’e, Kuzey Marmara Otoyolu’na, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli’ne ve Hacısoman-Taksim Metrosu’na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer aldığını belirten Mehmet Gür, “Ayrıca Merkez Zekeriyaköy’de yaşayanlar Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla yapımına başlanacak olan üçüncü havalimanına da dakikalar içerisinde ulaşabilecek” diye konuştu.

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, Merkez Zekeriyaköy’ün, Büyükdere Caddesi’ne 11 dakika, Maslak’a 15 dakika, Mecidiyeköy’e ise sadece 25 dakika mesafede bulunduğunu anlattı. Gür, projenin İstanbul’da denize girilebilen sınırlı yerlerden biri olan Kilyos’a ise tam 5 dakika uzaklıkta yer aldığını açıkladı.

Merkez Zekeriyaköy hakkında detaylı bilgi için: www.merkezzekeriyakoy.com

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy