Merkez Zekeriyaköy fiyat listesi

Merkez Zekeriyaköy fiyat listesi güncellenmiş olup, projede daireler 733 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Merkez Zekeriyaköy fiyat listesi

Merkez Zekeriyaköy 50 tane çatı dubleksi daire, 50 tane de bahçe dubleksi daire bulunuyor. Projede ayrıca 6 adet de tripleks ikiz villa yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy'de konutların yüzde 52'si bahçe yaşamına sahip. 176 metrekare ile 200 metrekare büyüklüğünde 3+1 bahçe dubleksi daireler kendi küçük doğasını kurmak ve bahçeyle uğraşmak isteyenler için ideal. 140 metrekare büyüklüğünde balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 2+1 çatı dubleksi dairelerse manzarayı ve yeşili yukarıdan izlemeyi sevenler için tasarlanıyor.

Merkez Zekeriyaköy fiyat listesi
Son güncellemelere göre Merkez Zekeriyaköy fiyat listesi şöyle: 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatıysa 1 milyon 108 bin liradan başlıyor.

Merkez Zekeriyaköy özellikleri
Merkez Zekeriyaköy'de Mini Golf Sahası, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Açık Hava Fitness Alanları, Çiçek Bahçeleri, Pergolalar, Açık Yüzme Havuzları, Güneşlenme Terasları, Dinlenme Alanı ve Süs Havuzları yer alıyor. Açık alanları kadar kapalı sosyal tesisleriyle de iddialı olan projede Fitness Club'ın yanı sıra Pilates Salonu, Saunalar, Bilardo Odası ve Cafe bulunuyor. Merkez Zekeriyaköy'de çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerine çok büyük katkı sağlayacak kış aylarına özel kapalı Çocuk Oyun Odası ile birlikte açık alanda Oyun Parklarına, Çocuk Yüzme Havuzuna ve Meyve Bahçeleri yer alıyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Merkez Zekeriyaköy Kilyos'a 5 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Merkez Zekeriyaköy adres bilgileri: Zekeriyaköy Mah 2. Cadde Sarıyer ( Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri yanı)

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Telefon: 0212 202 7 111

 

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy