Merkez Zekeriyaköy fiyatları

Merkez Zekeriyaköy fiyatları 733 bin TL ile 1 milyon 108 bin TL arasında değişiyor

Merkez Zekeriyaköy fiyatları

Merkez Zekeriyaköy projesi 25 bin 360 metrekare alanda inşa ediliyor. Merkez Zekeriyaköy 28 bloktan meydana geliyor. Merkez Zekeriyaköy Evleri'nde 106 konut bulunuyor. Merkez Zekeriyaköy projesinde 140 metrekare büyüklüğünde balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 2+1 çatı dubleksi dairelerin yanı sıra, bahçe yaşamıyla dikkat çeken 176 metrekare ile 200 metrekare büyüklüğünde 3+1 bahçe dubleksi daireler bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy özellikleri
Merkez Zekeriyaköy'de Mini Golf Sahası, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Açık Hava Fitness Alanları, Çiçek Bahçeleri, Pergolalar, Açık Yüzme Havuzları, Güneşlenme Terasları, Dinlenme Alanı ve Süs Havuzları yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy'de Fitness Club'ın yanı sıra Pilates Salonu, Saunalar, Bilardo Odası ve Cafe yer alıyor. Projede özel kapalı Çocuk Oyun Odası ile birlikte açık alanda Oyun Parklarına, Çocuk Yüzme Havuzuna ve Meyve Bahçelerine yer veriliyor.

Merkez Zekeriyaköy teslim tarihi
Merkez Zekeiryaköy projesinin yeni yılın ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.

Merkez Zekeriyaköy fiyatları
Son güncellemelere göre Merkez Zekeriyaköy fiyatları 733 bin TL ile 1 milyon 108 bin TL arasında değişiyor.

Merkez Zekeriyaköy ödeme planı
Merkez Zekeriyaköy ödeme planı kapsamında peşin ödeme, kredili ödeme, ara ödemeli ve peşinata taksit şeklinde konut alıcılarına sunuluyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli'ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu'na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Proje Kilyos sahiline 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantısına 2 dakika, Büyükdere Caddesi'ne 11 dakika, Maslak'a 15 dakika Mecidiyeköy'e ise 25 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Merkez Zekeriyaköy adres bilgileri: Zekeriyaköy Mah. 2. Cadde – Sarıyer (Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri Yanı)

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Telefon: 0212 202 7 111
Web : www.merkezzekeriyakoy.com

 

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy