Merkez Zekeriyaköy nerede?

Merkez Zekeriyaköy Sarıyer’de Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri’nin yanında yer alıyor. Peki Merkez Zekeriyaköy nerede?

Merkez Zekeriyaköy nerede?

Merkez Zekeriyaköy, Ortadoğu Grup tarafından İstanbul’un en değerli yaşam alanlarından biri olan Zekeriyaköy’de inşa ediliyor. Zekeriyaköy’de 25 bin 360 metrekare alanda inşa edilen Merkez Zekeriyaköy, 106 konuttan oluşuyor. Merkez Zekeriyaköy’de, 140 metrekare büyüklüğünde balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 2+1 çatı dubleksi dairelerin yanı sıra, bahçe yaşamıyla dikkat çeken 176 metrekare ile 200 metrekare büyüklüğünde 3+1 bahçe dubleksi daireler bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede?
İstanbul’un dinamik yapısından kopmadan orman ve denizle iç içe bir yaşam sürmek, çocuklarını doğal güzellikler içerisinde yetiştirmek isteyenler için hayata geçen Merkez Zekeriyaköy nerede? Proje Kilyos sahiline 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantısına 2 dakika, Büyükdere Caddesi’ne 11 dakika, Maslak’a 15 dakika Mecidiyeköy’e ise 25 dakika uzaklıkta yer alıyor.
Zekeriyaköy Çarşısı’na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli’ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu’na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.
Merkez Zekeriyaköy’ün en büyük ayrıcalıklarından biri de, projenin sınır komşusu olan Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri.

Merkez Zekeriyaköy fiyatları

Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatının 733 bin liradan,
3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatınınsa 1 milyon 108 bin liradan başlıyor.

Farklı ödeme şekillerine göre bu fiyatlar üzerinden indirim avantajı sunuluyor. Dileyen sadece yüzde 5 peşinat vererek ev sahibi olabiliyor.


Merkez Zekeriyaköy nasıl gidilir?

Maslak-Bahçeköy yolundan geliş;
Büyükdere Caddesi’nden Sarıyer yönünde Hacıosman Bayırı’na gelmeden BAHÇEKÖY – KİLYOS – TARABYA sağ ayrımından girilerek Tarabya Kavşağı’ndan sola U dönüşü yapılır ve yaklaşık 200mt sonra BAHÇEKÖY – KİLYOS tabelasından Büyükdere Bahçeköy Yolu (Orman Yolu)’na dönülür. Orman yolu bitiminde, Bahçeköy su Kemerinin önünden BAHÇEKÖY – BELGRAD ORMANI tabelası yönünde ilerleyip, Orman Fakültesi sonrası ZEKERİYAKÖY – KİLYOS tabelasından sağa dönülerek Adnan Menderes Caddesi’nden tekrar Orman Yolu bitene kadar takip edilir. Yolun bitiminde ZEKERİYAKÖY tabelasından sola dönülür ve 1. Cadde takip edilerek Göçmen’s Ranch Binicilik Kulübü’nü geçtikten sonra Sarıyer – Madentabelasından sağa ve Jandarma’nın önünden tekrar sağa dönüldüğünde 200 mt ileride projeye ulaşılır.

Hacıosman-Tünel üzerinden geliş
Hacı Osman Bayırı Caddesi bitiminde TÜNEL – SARIYER – KİLYOS sağ ayrımından girilir veSarıyer-Çayırbaşı tüneli geçilerek SARIYER – KİLYOS – R.FENERİ tabelası takip edilir. Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’ndan yaklaşık 200mt sonra R.FENERİ – ZEKERİYAKÖYtabelasından sola U dönüşü yapılarak orta yol ayrımından ZEKERİYAKÖY – BAHÇEKÖYtabelasından girilir ve Kilyos Cd. (Sarıyer – Kilyos yolu) rampa yukarı takip edilir. TEİAŞ Trafo Merkezi sonrası ZEKERİYAKÖY – DEMİRCİKÖY tabelası takip edilip yaklaşık 800mt sonraZEKERİYAKÖY tabelasından sola U dönüşü yapıldığında Zekeriyaköy Caddesi’ne ve devamında 2. Cadde üzerindeki projeye ulaşılır.

Kilyos’dan geliş
Kilyos Merkez’den Kilyos Caddesini takip ederek yaklaşık 3 km sonra Uskumruköy kavşağına gelindiğinde, ZEKERİYAKÖY tabelası yönünde düz ilerlenir. Yaklaşık 1,5 km sonra SARIYER – MADEN tabelasından sola dönülür. Jandarma’nın önünden sağ dönüldüğünde 200 mt ileride projeye ulaşılır.

Sarıyer’den geliş
Sarıyer İDO iskelesinden Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinden MADEN – ZEKERİYAKÖYtabelası düz takip edilerek, orta yol ayrımından ZEKERİYAKÖY – BAHÇEKÖY tabelasından girilir ve Kilyos Caddesi (Sarıyer – Kilyos yolu) rampa yukarı takip edilir. TEİAŞ Trafo Merkezi sonrası ZEKERİYAKÖY – DEMİRCİKÖY tabelası takip edilip yaklaşık 800mt sonra ZEKERİYAKÖY tabelasından sola U dönüşü yapıldığında Zekeriyaköy Caddesi’ne ve devamında 2. Cadde üzerindeki projeye ulaşılır.

Merkez Zekeriyaköy  


Merkez Zekeriyaköy iletişim
Merkez Zekeriyaköy adres: Zekeriyaköy Mah. 2. Cadde Sarıyer (Göçmen’s Ranch Binicilik Tesisleri yanı
Satış Ofisi: 0212 202 7 111 
www.merkezzekeriyakoy.com

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy