Merkez Zekeriyaköy ödeme planı!

Yüzde 5 ön ödemenin alındığı Merkez Zekeriyaköy'de peşinatlar teslim edildikten sonra talep ediliyor

Merkez Zekeriyaköy ödeme planı!

Merkez Zekeriyaköy projesi Ortadoğu Grup tarafından 25 bin 360 metrekare alan üzerine konumlandırılıyor. 106 adet konuttan meydana gelen Merkez Zekeriyaköy projesinde yer alan daire büyüklükleri 140 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Merkez Zekeriyaköy projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Mini Golf Sahası, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Açık Hava Fitness Alanları, Çiçek Bahçeleri, Pergolalar, Açık Yüzme Havuzları, Güneşlenme Terasları, Dinlenme Alanı ve Süs Havuzları yer alıyor. Açık alanları kadar kapalı sosyal tesisleriyle de iddialı olan Merkez Zekeriyaköy’de Fitness Club’ın yanı sıra Pilates Salonu, Saunalar, Bilardo Odası ve Cafe bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy ödeme planı
Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatının 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatınınsa 1 milyon 70 bin liradan başlıyor. Merkez Zekeriyaköy ödem e planı kapsamında ise yüzde 5 ön ödeme alınıyor ve peşinat teslime öteleniyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Zekeriyaköy Çarşısı’na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, İstanbul’da denize girilebilen sınırlı yerlerden biri olan Kilyos’a ise tam 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy, yapımına başlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim’e, Kuzey Marmara Otoyolu’na, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli’ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu’na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Merkez Zekeriyaköy, Büyükdere Caddesi’ne 11 dakika, Maslak’a 15 dakika, Mecidiyeköy’e ise sadece 25 dakika mesafede bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Satış Ofisi: 0212 202 7 111 www.merkezzekeriyakoy.com

 

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy